Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha kizárólagosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kizárólagosan az idősebb és/vagy elérhetetlen férfiak érdekelnek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen teljesen hidegen hagynak a velem ~egyidős, úgymond 'körömbe' tartozó fiúk. Mindig az (olykor jóval) idősebbek mozgattak meg bennem valamit pl. 1-2 tanárom...nyilvánvalóan eszem ágában sem volt ezzel kezdeni semmit, de érzelmileg akkor is lekötött valamennyire. Vagy ha nem is olyan sokkal, csak nálam pár évvel idősebb fiúról van szó, akkor az illető rendszerint az elérhetetlen kategóriába esik. Vagy mert bizonyos értelemben ő is mentor szerepben van hozzám viszonyítva, vagy mert egyszerűen teljesen más körben mozog, és elég ritkán beszélek vele, akkor is csak azért, mert véletlenül a közelébe sodródom.

Nem volt még soha párkapcsolatom, lehetett volna - nem is egyszer - de minden alkalommal amikor arra került a sor, visszaléptem, mert éppen az egyik ilyen kéretlen érzelmi kötelék szorításában vergődtem és úgy éreztem ez megakadályoz abban, hogy tiszta lappal kezdjek egy kapcsolatot.

Tisztában vagyok vele, hogy apakomplexusom van, ugyanakkor nem látom hogy ez ellen mit tehetnék, és úgy általánosságban mit tehetnék a helyzettel.

Úgyhogy nagyon szívesen fogadnék tanácsokat :P

18/L



2019. szept. 22. 03:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

Sajnos nem vagy egyedül, nem tudom mi baja minden mai lánynak :D És igy legyen 18 évesen önbizalma az embernek :D Nektek lányoknak nem a szeretet kell, hanem vagy idősebb csávó vagy valami macsó beképzelt dude, esetleg a gazdag helyes srácok.. De igazi szeretet külsőtől független.. á dehogy, hogy kéne az nektek :D

Ez ellen sajnos nem tudsz tenni ha már beléd égett (szerintem), de elég szomorú hogy minden lány hasonló.. Hát "gondokkal" küzd.. Nekem van igy is elég bajom, visszahúzódó vagyok introvertált és magányos, erre még ez is rátesz hogy a lányoknak ilyen elvárásaik vannak, magam fajtát pedig egyszerűen gusztustalannak, taszítónak gondoljátok.. mehh.

18F.. O_o

2019. szept. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

nekem a fiatalabbak jönnek be, azaz ők is :DD

Az ilyen tanároktól kiráz a hideg, ha idősebbre plyázok, az legyen a beckzoli vagy a bérczesi robi :DDDD

2019. szept. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én vajon hova tartozok, hol keressek olyan lányt aki rólam is ír valami jót?😁😭😭😭
2019. szept. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Elsősorban mi is tetszik bennük?


a. szellemileg érettebbek

b. testileg érettebbek

c. a korral járó egzisztencia, jobb pozíciók, hatalom

d. egyéb (?)

2019. szept. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö válaszoló tökéletes indok arra, hogy nem akar vele senki kezdeni, mert annyira negatív a hozzáállása a lányokhoz, meg annyira önsajnálatba van esve, hogy ilyen ember csak lehúzza a másikat lelkileg.
2019. szept. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
hmm szóval ha örökbe fogadlak lesz esélyem nálad :'D
2019. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

@1-es: Szó sincs arról hogy akárkit is visszataszítónak gondolnék mert velem egyidős vagy introvertált. Nagyon is értékelem a korombeli rendes srácokat, csak az a tendencia hogy nem vonzanak.

És nem, nem érdekel az anyagi státusza,sem az hogy 'macsó' legyen vagy mit tudom én.


@4-es: Ez egy jó kérdés, az a. és b. mindenképp, gondolom valamilyen szinten az is hogy van valamilyen pozíciójuk bár ez nem minden esetben igaz.

2019. szept. 22. 12:11
 8/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, de a legtöbb lányra igaz, és az a része hogy téged is csak az idősebbek érdekelnek az meg rád igaz.. Egyszerűen az én fajtám meg senkinek nem kell, aki gyk-n is azt írja hogy írjunk rá, sose válaszolnak.. Na mindegy is :(
2019. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, hát akkor keress olyan veled egyidős vagy csak pár évvel idősebb srácokat, akik érettebbek az átlagnál. És ne mondd, hogy nincs ilyen! :D
2019. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pedig tök egyszerű a válasz.. Éretlen vagy. Kislány vagy lelkileg aki támaszt lát egy idősebb férfiba.. 🤣🤣
2019. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!