Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik nem illeszkedtete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem illeszkedtetek be a tömeglányok közé, hol próbálnátok meg ismerkedni a neten?

Figyelt kérdés
A kérdés olyanok felé szól, akik élőbe nem elég "merészek" ismerkedni és nem a tömeglányok közt szelfizgetnek az interneten. Próbálkoztam egy ismerkedős csoportba, de 18 vagyok ott pedig legalább 25+ mindenki, és mondanom se kell mi megy az ilyen trash csoportokba. Egyéb ötletek?

2019. szept. 22. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne keverd a nem tomeglanysagot azzal, hogy introvertalt vagy.

Ismerkedos csoportokban meg igazabol nagyon kevesen talalnak normalis part. Esetleg tinderezz, hatha(bar itt is kicsi az esely de nekem mar tobb pozitiv peldam is van ismeroseim kozott). Jarj konyvtarba, hobbidnak, erdeklodesednek megfelelo helyekre, aztan valamikor majd megszolit valaki, ha mar interneten sem tudsz ismerkedni.

2019. szept. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem keverem, csak nem jól fejeztem ki magam, hozzám hasonló lelkű lányt keresek, egyszerűen arra akartam célozni hogy az olyan fajta lányok nem tetszenek, bocsi, rosszul írtam.

Valószínű ha tudnék élőbe ismerkedni akkor sem tenném, egy facebook profil alapján sokat le lehet szűrni, nem szeretnék csalódni hogy később kiderüljön hogy egy instából élő szokásos plázacicával beszélgettem.. Aztán meg, én sosem voltam nagyobb tömegbe, még barátaim se voltak, bármint igaz barátok, vagy akikkel élőben találkoztam volna. Bár az nem is hiányzik, de egy lány magam mellé annál inkább

2019. szept. 23. 04:23
 3/5 anonim ***** válasza:

A húgom a LOL nevű internetes játékon át ismerte meg a barátait, és a párját is, akikkel később élőben is találkozott.


Amúgy én pl nem vagyok tömeglány, de élőben ismerkedem. Ne legyél ennyire előítéletes, mert azt mindenki utálja.


18/L

2019. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, én előítéletes vagyok a trendi magamutogató lányokkal, ezt sose titkoltam, de nem érzem magam rossznak azért mert én inkább akarok egy hűséges cuki lányt, mint valami kis tipikus tömeglányt akit a bulikban esz a fene. Voltam én is LOL-on de hát most a több millió ember közül hogy kerülnék össze pont azzal a lánnyal aki elfogadna... Ha játszottam is sose láttam magyart.
2019. szept. 23. 15:06
 5/5 anonim válasza:

Neked ki tömeglány?

Aki bulizik?

Akinek szőke hosszú haja van? Aki sminkel?

Aki a divat szerint öltözködik?



Egyik se legyen jellemző a csajra vagy így összességében?



Már ne haragudj de nagyon előítéletes vagy és ez még a nem "tipikus kinézetű" csajokbak se jön be (akkor sem ha nem róluk van szó) .


Egy "trendi" csaj is lehet hűséges és cuki és egy külsőleg számodra megfelelő csaj is lehet hűtlen, állandóan bulizós, bunkó, stb.


A kettőnek kb nincs köze egymáshoz. Az más h külsőre mi jön be neked de csak azért ítélkezni mert valaki "trendi" meg lehet jófej.


Nem értem a gondolkodásmódod. Ne keverd a szezont a fazonnal.

2020. jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!