Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok interneten ismerkedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok interneten ismerkedni szép fiatal lányokkal (15-19) akik igényesek magukra?

Figyelt kérdés

Sajnos vidéken nem sok lehetöség van élöben,leszámítva havonta vagy 1 bulit ahol vannak fiatalok is.

Interneten viszont jellemzöen mindig igénytelenebb nem szép lányokra találok,hol tudnék öltözködésre külsöre igényesebb lányokkal ismizni?


2019. szept. 23. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Interneten is vannak igényesebb lányok ,de nehéz rájuk találni.
2019. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Te igényes pali vagy?


Nem hinném, mert ha az lennél, akkor igényes nők között mozognál.

2019. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ismizni kifejezessel már ugrott az esélyed.


De alapjáraton te megutod ama szintet?

2019. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Izlések és pofonok bár tökéletes nem vagyok mert nem sportolok.
2019. szept. 23. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Én például ilyen vagyok, csak nem szokásom neten ismerkedni.


Valami közös érdeklődés alapján ismerkedj, mert 10-ből 9 lány nem díjazza, ha csak úgy a semmiből ráírsz.


Amúgy ki ír úgy, hogy "ismizni"... ?


18/L

2019. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.
2019. szept. 23. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én neten akarok ismerkedni, abba a helyzetbe vagyok kb amibe te, csak én bp-n lakok. Buliba sose voltam ezt fordítva is elvárom majd a lánytól ha esetleg összejön végre valami, viszont én irigyellek mert én pont olyan lányt keresek amilyet te találsz, az igényesebb kis kiöltözött trendi lányok szinte taszítanak engem, annyira nagyképűek lenézőek stb.. Mivel külsőre mész te nem szeretetet keresel, csak egy kis tipikus tömeglányt aki mellett irigyek lehetnek rád és dughatsz egyet.. Ilyennek nem való "kapcsolat"

18f :)

2019. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 évessel a GDPR miatt már nem tudsz :'(
2019. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!