Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

163cm 19 évesen?

Figyelt kérdés
Milyen lányoknál lenne esélyem?xd. Lányok ha egy fiú/pasi alacsony akkor milyen legyen hogy bejojjon nektek? Kíváncsi vagyok hogyha egyáltalán valaki összejönne alacsony fiúval akkor milyen lenne az esete 😄 Nemet kort irjatok koszi ❤ bár lanyokhoz szól, de úgy is lesz 1'2 fiú komment is...

2019. szept. 27. 00:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%

Egyszer jöttem össze egy kertitörpe pasival, de soha többet.

Nézz körül a 130 centis lányok között, de azoknak meg úgyis a 2 méteres palik jönnek be.

2019. szept. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát alacsonyabb lányoknál lenne szerintem elsődlegesen esélyed
2019. szept. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Uhh. :D
2019. szept. 27. 01:40
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi. De engem az érdekelne hogy mivel lehetne megfogni egy lányt, nőt, ilyen magassággal...xdd. Legyek szalkas? Szép kocka has segg láb?xd. Nem tudom miért de a lányok szeretik ha jó segge van egy fiúnak elég sokat hallom meg eszrevettem :D. Vagy mivel lehetne javitani? Köszi előre is!:)
2019. szept. 27. 01:43
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Oltozz divatosan, ha kigyurod kicsit magad, az sem lesz problema. Legyel magabiztos, ne lassak rajtad, hogy, ahh nekem eselyem sincs. Suliba jart egy srac, en 170 magas fiu vagyok, o nalam kisebb volt kb 5centivel A suli legjobb csajaval jott ossze es meg mindig egyutt vannak. Szoval esely az mindig van.
2019. szept. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

Hát, én 18 évesen vagyok 171 körül, szerintem se a külső se a magasság nem lehet a leg fontosabb, eddig sem volt az amikor barátnőt kerestem/ismerkedtem. Ha egy igazi lányt találsz nem pedig egy futószalagon gyártott kis egoista gennyt, és megszeretitek egymást, akkor azért mert alacsonyabb vagy nem fog megutálni és eldobni téged. (Mondom, ha egy IGAZI lányt találsz, nem valami kis hercegnőcskét akinek csak az a srác a legjobb aki 2 hét után cseréli)

Még pár éve is emlékszem kiskoromba valaki mutatott egy képet egy esküvőről ahol a nő hozzáment egy tőle 2-3 fejjel alacsonyabb sráchoz, és tudod miért? Mert szerette. És nem egy dákóra éhes mai retek ribi volt aki ennyire külsőre ment, hanem mert szívből szerette és nem ilyen mai korunkbeli kis baktérium volt az a nő. Én is keresem azt a lányt aki elfogad, engem például szinte ma vezettek vissza arra a gondolkodásra hogy az a pár dolog ami a legtöbb embernek negativ bennem de engem nem zavar, sőt, azt ne is úgy fogjam fel ahogy mások és gondoljam magam e miatt egy utolsó lúzernek. Hogy értsd, társfüggő vagyok, képtelen vagyok jól érezni magam igy ahogy vagyok egyedül, úgy hogy nem ölel meg és szeret senki, introvertált vagyok, és "kisajátító", folyton együtt lennék azzal akit szeretek. És akik hasonlóak vagy nem, ma elég sok ilyen ember írt nekem, és ők is azt mondták amit én, ez vagyok én és ne változzak meg senki miatt, NEM IS FOGOK SOHA! ;) Ha nekem ez igy jó, biztos van lányba is olyan akinek ez jó lenne. Szóval arra célzok, ha igazi szeretetet akarsz, akkor ne akarj valami macsó magas srác lenni, csak maradj aki vagy, nem kell drága ruhába járni csak legyél önmagad és ennyi, egy Igazi lánynál aki nem olyan mint a többség, belsővel is eléred azt amit a "felettünk álló" élősködő féreg fajta önbizalommal teli díszbarmok csak a külsejükkel és macsóságukkal tudnak elérni.

A lányok azt mondják nem jó ha alacsony a srác vagy nem néz ki 10/10-esen, akkor az olyan menjen és keressen olyat aki külsőleg szupi de belsőleg lehet már nem tudja megadni azt amit Te kérdező lehet jobban meg tudnál. Ha komoly kapcsolatot keresel hűséggel és elfogadással, akkor nem te veszítesz ha valaki lekoptat, csakis ők.

Gondolom jön a szidás, lehet lepontozni szarok rá, de talán kicsit segítettem kérdező ;) És igen, regény írós hangulatomba vagyok, reggelig tudnám folytatni.

18f, sok sikert kérdező

2019. szept. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
6os vagyok, akinek nem inge ne vegye magára, és nagy Tisztelet a ritka kivételnek. Remélem az oldalon is pár "kedves" lányka magára ismer.
2019. szept. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%

A nőknek nem a magasságod kell, csak két dolog aminek ehhez semmi köze. Pénz és szex.


43F

2019. szept. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Első sorban a személyiséged számít.


Járj el otthonról, biztos van hobbid vagy érdeklődésed.


Ha az alakod jó, az nyilván előny, de ne erre építs.


18/L

2019. szept. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Lazy Lover ***** válasza:
62%
157 cm vagyok soha nem volt probléma a csajozás nyilván nem modell csajaim voltak inkább átlagosak de mióta ki gyúrtam magam több csaj megnézz az utcán
2019. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!