Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depressziósabb magányos ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziósabb magányos ember ként hol ismerkedtek? 18f

Figyelt kérdés
Anotalk szörnyű, csoportok tele vannak kicsit se elfogadó emberekkel
2019. szept. 28. 19:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Egy depresszióban szenvedő embert nem érdekli a párkapcsolat. Aki tényleg ebben a betegségben szenved az nem ismerkedik,mert nem érdekli semmi. Szerintem inkább csak divat depressziós vagy,vagy pedig magányos vagy. De depressziós egyáltalán nem.
2019. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 October15 ***** válasza:
71%
1.: Igaz, de mi a rák az a divatdepressziós? :D
2019. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Rettentő magányos. Párkapcsolaton kívűl én sem akarok semmi mást
2019. szept. 28. 19:47
 4/36 A kérdező kommentje:
2-es az a divatdepresszió"" aki megjátsza, nevetség tárgyává teszi a depressziót miközbe nem az. Azért is léptem ki a depressziós csoportokból
2019. szept. 28. 19:48
 5/36 October15 ***** válasza:
71%

Felénk ezt az állapotot úgy hívják hogy tini, nem divatdepressziós. XD


Legalábbis az én időmben még nem volt divatos uselessnek lenni. XD


Nem mellékesen a depressziós ember élből elutasítja mások közeledését nemhogy párkapcsolatot akarjon / aktívan keressen.

2019. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem mindenki.. Van akinek nem annyira súlyos hogy barátnőt se akarjon. De mindegy is nekem hogy milyen betegség vagy hogy hívjuk, megpróbálom átírni és kiírni máshogy, mert abba igazatok van hogy nem mindenkire igaz :)
2019. szept. 28. 19:55
 7/36 anonim ***** válasza:

Szia

Én szívesen beszélgetnek veled.

L

2019. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
64%
Magány, vagy társfüggőség. A társfüggő ha nem talál társat akkor lehet depressziós. Az az élet értelme ha keres egy társat. De az igazi depresszió közel sem áll ahhoz amit te leírsz.
2019. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Így van, csak a társfüggőt le akartam hagyni, általába elitélnek érte mert eszem ágában sincs változtatni rajta.
2019. szept. 28. 20:09
 10/36 anonim ***** válasza:

Hát internetes ismerkedésre én a Tindert,Badoot,Anotalk-ot hallottam de nem tudom mennyi szerencséd lesz ezeken az oldalakon.Akár itt is ismerkedhetsz. Sok sikert.

/L

2019. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!