Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mrmcs kérdése:

Hol ismerkedjek? Hogyan legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,még sosem volt párkapcsolatom, és még azt sem éreztem, hogy nőként tekintenek rám, sad. Mit csináljak?

2019. szept. 28. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol, akár személyesen, akár neten. Merj kezdeményezni, beszélgess emberekkel, a többi majd alakul.
2019. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
Mik ezek a random kulcsszavak? XD
2019. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

jesszus ez most kamu?

masztizz a btsre bazma:))

18l

2019. szept. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Újabb kamu lány.. én is 18 vagyok, nekem meg barátnőm nincs, én is belepusztulok, pedig az lenne a leg fontosabb hogy legyen valakim akivel egész nap lehetek... 18 évesen nem kell hogy nőnek nézzenek még szerintem, fiatalok vagyunk. Nekem már 2 rövid kapcsolatom volt, nem vagyok rá büszke, és mivel vége semmit sem érek vele. Akkor legyen valakid ha biztosak vagytok benne, nem szabad erőltetni.. én mondom aki még szánalmamba anotalkra is felmegyek és szóba sem állnak velem.. Na mindegy, most hogy én is leírtam hogy mekkora nyomorult magányos srác vagyok, jöhet a végére a lényeg

Putyin, Hajdú Péter, elektromos péniszverő, Zöld hosszabbítókábel, Tampon, Székletminta egy mérőpohárban


18f :D Szerintem esélyes hogy törlök a posztot szóval a végére csendbe ide írom hogy szivesen ismerkednék mert az én magányom az esélyesen troll kérdezőjével ellentétbe nem vicc volt :)

2019. szept. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez engen is érdekel
2019. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, már bocsi, de a társkereső úgy is szar, én is leírtam (azt hiszem)hogy ismerkednék én is szívesen, itt is lehet, itt legalább a válaszolók válaszolnak (néha normálisan is) az máris jó egy kezdésnek ha azonos a vélemény valamiről. A kérdező szerintem kamu, viszont én szivesen megismernék egy lányt aki elfogadó hűséges és összebújós "kettesbe" típus :D
2019. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!