Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ebből valami? Mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy hete egy buliban találkoztunk, és nekem nagyon megtetszett, de ez lassan esett le, ezért ott nem kezdeményeztem, és hamar le is léptem, szinte csak beugrottam a buliba. Több emberrel csoportosan beszélgettünk és köztük volt ő is, rajta kívül szinte mind lányok voltak. Szóval ott egyáltalán nem tűnt úgy, hogy érdekelném, inkább figyelt a többiekre, igaz őket régről ismerte engem meg nem. Én azért, bár még nem ismertem fel, hogy bejön, nagyon figyeltem őt, és igyekeztem minnél több kapcsolatot létesíteni vele, hozzá intézni kérdéseket stb... Ő meg különösebben nem, ugyanannyit beszélt velem mint másokkal, vagy inkább kevesebbet, aztán elvonult pár ismerősével valahova.


Szóval nem úgy tűnt, hogy érdekelném, de lehetséges, hogy mégis lesz ebből valami, ha ráírok? Hogy csak tapasztalatlan vagyok, meg önbizalomhiányos, és ezért nem hiszek benne, hogy nem csak egy lány vagyok neki a sokból?

Szerintetek érdemes írni neki, hátha ott már magamra vonom a figyelmét és mégis megkedvel vagy valami? Egy hete ezen agyalok, és nem tudom.

És ha ráírok, mégis mit írjak neki? Így konkrétan, mit lehet írni, hogy ne vágja le rögtön, hogy nyomulok? Mert van sok közös ismerősünk, akik előtt ez nagyon kínos lenne.

Honnan tudhatom, hogy mégis valami esély van-e?


Köszi!!



2019. szept. 29. 00:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Mai világban egyaltalan nem tűnsz nyomulósnak ha te kezdemenyezel egy fiuanal:) batran irj neki jobban megismered legalabb eloszor csak hogy Sziaa hogy vagy milyen volt a buli vagy eppen ami jon aztán a többi jon magatol ne parazz es legyen önbizalmad:) Sok sikert!:)
2019. szept. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresd az alkalmat, hogy találkozz még vele többször is. Idővel eldől, mit gondol rólad, ill. kettőtökről. Leírásod alapján úgy vélem hogy (sajnos) nem keltetted fel az érdeklődését irányodba. Ám, ne keseredj - keresd az alkalmat! Légy óvatos, nehogy könnyű prédának tekintsen, aztán lelép. Egyéjszakás kalanddal nem lehet (nem szabad) párt keresni...

Ffi.

2019. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet még ebből. Szerintem írj rá,nincs veszteni való,max.lekoptat.
2019. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!