Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
Értem én,hogy mostanában neten ismerkednek az emberek. Könnyebb neked külsőleg tetsző fiút/csajt találni akit le tudsz úgymond szólítani stb. Lányok, csak én érzem kellemetlenül magam,ha ,,bókolnak" nekem? Nem vagyok önbizalomhiányos,semmi bajom nincs magammal, de egyszerűen idegesít,főleg meg ha neten csinálják a 20-30,neadjisten 40-es palik hogy beirkálják kommentbe "Hogy hűű de milyen szép vagy! ;) ,, (Mondjuk ez még határeset), de amikor valaki olyat ír egy ikerpár videója alá hogy "de lepacsiznék azokkal a srácokkal akik megd***ák a csajokat :D,, , és azt többszázan lájkolják, na akkor még az életkedvem elmegy a "férfiaktól,,. Ez csak szerintem gáz, és nevetséges? A masik: Miért van az, hogy vagy végletekig kedvesek vagytok egy lánnyal (ugye a gáz bókolás, stb) vagy vegletekig lenézitek? ( ilyen k***a vagy, ennyi smink annyi smink, így b***nálak stb.) Értem én, hogy a net nem egyenlő a való élettel, de aki neten ilyen szépen bánik az emberekkel,( jelen esetben lányokal,nőkkel) akkor az a való eletben legbelül is romlott,nem? Manapság ilyen nehéz lenne egy jólelkű fiút-férfit találni, akibe szorult emberség? (Tudom mi lányok-nők sem vagyunk piskóták, mindkét nemben megvan az a bizonyos réteg) Vagy csak a nagy semmin húzom fel magam?

2019. szept. 29. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Én meg kellemetlenül érzem magam ha bókolni kell.

Soha senkinek nem bókoltam , elavult szokás mint az angoloknál a "kedvesség"

Gondolom azokra a csávokra gondolsz akik.

2019. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kargor ***** válasza:
68%

Hello!


"Ez csak szerintem gáz, és nevetséges?"

Nem szerintem is!


"akkor az a való eletben legbelül is romlott,nem?"

Valahogy így, de van aki csak "Trolkodni megy".


"Tudom mi lányok-nők sem vagyunk piskóták, mindkét nemben megvan az a bizonyos réteg"

Pont ahogy írod ezzel meg is válaszoltad a kérdésed!

2019. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Én csak azzal vagyok bunkó aki

1. Nem szimpatikus.

2. Tudom hogy csak ki akar használni.

És még ő sértődött be amiért kőbunkó voltam. Végülis sikerült kihasználnia. De nem vette a lapot szegény hogy nem vagyok rá vevő.

2019. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Nehéz ebben a kérdésben igazságot tenni. Sajnos a csajok mára igyekeznek elfelejteni, hogy nőből vannak. Azzal a címszóval hogy nekik is megjár az élvezet, pasiként viselkednek. Összefekszenek bárkivel, mintha őket nem a lelkük vezérelné, mint az elmúlt évmilliók alatt. Megjátsszák a belevaló csajt, mert azt hiszik, ez jön be a fiúknak. Azok meg persze kapva kapnak az alkalmon, és néhány éjszakás ágybetétekkel múlatják az időt.

Csoda-e ha ilyen körülmények között azt hiszik, hogy a csajokkal is úgy kell beszélni, mint a haverokkal? Hogy azt hiszik, hogy a "ma a profilképedre vertem ki" szöveget a csajok bóknak könyvelik el? Vagy a másik véglet, amikor nyálgéppé avanzsálva próbálnak a punci közelébe férkőzni?

Fogalmuk sincs a női lélekről, de sajna már a csajoknak sincs, így tőlük sem lehet megtanulni.

2019. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!