Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, most őszintén, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most őszintén, ti komolyan tudnátok venni egy olyan 18 éves fiút, aki alig ha kinéz 13-14 évesnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyébként önbizalomhiányos, vagy ilyesmi, de úgy érzem, hogy így tényleg nincs semmi esélyem a korombeli lányoknál és ezért nem is próbálkozom inkább. Nem zavar az tulajdonképpen, hogy fiatalabbnak nézek ki, később még jól is jön, és azt sem tartom gáznak, hogy még nem volt barátnőm. Úgy vagyok vele, hogy majd jön. De valahogy mégis zavar az, hogy nem vesznek komolyan a lányok.

2019. okt. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez jó. Gondolj bele később mekkora előnyöd lesz. Idősen is fiatal leszel. :D

18l

2019. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aha:)
2019. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem sehogy nem fognak minket komolyan venni :D Bár én 18 vagyok és fiatalabbnak nézek ki szerencsére max 16 vagy ilyesmi, szóval van esélyem :D De mivel nem vagyok olyan macsó férfi szerű meg "túl felnőttes" sem szeretek lenni, a mai lányoknak nem ez kell. De én próbálok olyan lányt találni aki elfogadó aranyos megértő hűséges, akivel össze lehet bujni és elfogad, nem pedig a hülye külsőségekre megy..

18f

2019. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat így kicsit utólag!
2019. okt. 6. 02:17
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
3-as vagyok nem gond, a belső a lényeg haver, nem a külső! Nem tudom már leírtam-e, de én nem adok magamra annyira, nem próbálom mindenkinek a pozitivat mutatni bár igaz nem is nagyon tudok magamról jót mondani nem szeretem fényezni magam nem az erősségem, úgy vagyok vele elmondom a rosszat, és ha közbe veszi a fáradtságot hogy megismerjen közbe és tetszek neki akkor úgy is el fog fogadni ha a szeretet IGAZI. Szóval ne juss el olyan lelki szintre mint én és ne add fel
2019. okt. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyan tudnálak venni!
2019. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!