Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miért csinálják lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálják lányok?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy nagyon csinos lánnyal, aki életkorban is hozzám illik. Az elején úgy tűnt hogy bejövök neki, aztán mikor elkezdtem foglalkozni vele akkor meg lesz*rt. És mikor én se foglalkoztam már vele akkor meg ő újra elkezdett velem foglalkozni. Ezt miért csinálják a lányok? Jobban vonzódnak olyan fiúkhoz akiket nehezebben tudnak megkapni? Ilyen helyzetben hogy lehet megőrjíteni egy lányt?(Mármint hogy ha épp foglalkozik velem akkor hogy szedjem fel és ha meg jelenleg nem akkor hogy érjem el hogy újra foglalkozzon velem?

2019. okt. 8. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen azokhoz vonzódnak akik leszarjak őket
2019. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Sziaa!

Lányként magamon tapasztalom hogy igaz hogy olyan fiúhoz jobban vonzódok aki "elérhetetlen". Vagyis ugy értem hogy ha van egy fiú akiről tudom h bejövök neki és nagyon ki is mutatja vele valahogy nem érzem azt hogy szeretnék valamit is. És bevallom ezt en magam sem értem miért van igy de velem ez van.

Egy olyan fiú akitől csak ritkán kapok meg valami pozitiv dolgot ami feldobja a napomat az sokkal jobban esik mintha mindig foglalkozna velem a srác mert az különlegesebb érzés.

De ez az en személyes véleményem

Amit tanácsolok nekes hogy legyel kicsit visszafogottabb (bár nem tudom mit értesz azalatt hogy elkezdtél vele foglalkozni) szval csak ne vidd túlzásba főleg ne a bókokat légy laza és termeszetes vele és csak nagyon ritjan mondj olyat amitől elolvad. Egy kicsit te is játszhatod az "elérhetetlent" hidd el a lányoknál is megvan az az ösztön hogy az kell amit nem kaphatnak meg:D

18L

2019. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak mindenkivel összejönni, akivel jól elbeszélgetnek. Ő haverként gondolt rád.
2019. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dwikee01 ***** válasza:
60%
vagy játszadozik veled és évezi vagy nem tudja hogy mit csináljon
2019. okt. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
#2: Inkább csak nőjj fel,mert ez gáz.
2019. okt. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Azért csináljak ezt a lányok mert még fejben gyerekek:D 18/L

(1,5 éve kapcsolatban vagyok)

2019. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%

Bár fiatal lány mondta ki, de igaza van, valahogy az "elérhetetlen" férfiak kellenek nekik.

Esetemben pl. van az egyik csaj, aki bejön nekem, de én is neki, viszont ezzel csak újabban zavarban van a társaságomban, minimalizálta a szemkontaktust, de ha lehet mindig figyel amikor nem látom, de már csak azért se nyomulok rá, mert elillanna a varázs részéről, de sajnos mivel így nem vagyunk együtt, nyitott vagyok más lányok felé is, és lehet rossz lesz neki, ha mással összejövök, de ez van.

2019. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!