Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelnek?

Figyelt kérdés

A fiúk akik engem érdekelnének egyszerűen ha beszélek hozzájuk zavarba jönnek és elkezdenek mással beszélni. Nem volt meg sose pasim, pedig mások azt mondjak szép vagyok, de nekem senki se irogat. Pedig nagyon kedves is vagyok, de taszítom a fiukat.

17/L



2019. okt. 9. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Vannak különféle chatbotok, majd azok írogatnak bizonyos időközönként, ha megkéred őket.
2019. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Majd valaki kedvelni fog aki neked is bejön, ne add fwl. Bennem is ez tartja a reményt
2019. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%
Ha nem vagy túlsúlyos, és valóban szép vagy, vagy legalább átlagos, akkor ne aggódj, lehet, hogy a környezetedben lévő fiúk még éretlenek kicsit ehhez. Ez később változhat. Szóval fel a fejjel. :)
2019. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Próbálj meg messzebb ismerkedni, ne csak a közvetlen környezetedben. Így sokkal több eséllyel felfigyel rád valaki.
2019. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

hasonló vagyok csak fiuba. Először is kezdjük azzal a mi korunbka még senki sem "pasi" szóval ezt a szöveget felejtsd el. Én szívesen ismerkednék egy elfogadó kedves lánnyal, csak tudod az a baj mind ugyan olyan, szöveg alapján te is. Csak a külső számít, tizenévesen már "pasi" tipikus trendi lányok nem hiszem hogy sok ember vágyna rájuk kivéve a páwa gyerekek akik dugni akarnak, de aki igazán párra vágyik és szeretetre, az egy olyan lányt szeretni aki ugyan erre vágyik, aki nem a trendi szövegeket nyomja, nem ez az "adokmagamra" 2liter smink és haspóló, hanem normális öltözés kedvesség, esetleg szerintem nem árt ha félénk visszahúzódó, csak legyen hűséges lehessen látnu rajta. A szépséged pedig nem fog számítani senkinek (kivéve aki estére szeretne) az számít hogy belül TE milyen vagy, tudsz-e szeretni, tudsz-e hűségbe meglenni. Nem vagyok meleg meg ilyenek, de akik kifejezetten szép lányok az nekem inkább nem is tetszik, kint van a mellük, haspóló stb, megnézi őket mindenki, ilyennel én nem tudnék bizalommal élni és kézen fogva menni az utcán úgy hogy minden fiú megnézi magának. Remélem ez segít valamit, és egyszer látok majd egy olyan lányt is írni aki nem a szépségéről hanem arról ír öröm telien hogy hűséges kapcsolatot szeretne mindennél jobban. De ugye arra várhatok feleslegesen :/

18f

2019. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!