Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talán soha sem találok senki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán soha sem találok senki olyat, aki hozzám való? 17/L

Figyelt kérdés
17 lassan 18 éves lány vagyok. Elég introvertált lettem a tini éveim alatt. Pont akkor, amikor a kortársaim elkezdtek fiúzni és átestek egy-két dolgon. Sokan mondják, hogy több önbizalomra lenne szükségem és ha nagyon akarnám akkor lehetne barátom. Nem tudom, hogy valóban így van-e. Hogy valóban az én elvárásaim túl nagyok-e. Eddig nem is foglalkoztam nagyon ezzel, de mostanában mindennap csak erre gondolok. Hogy miért nincs valaki, akivel tudok trollkodni és hülyülni, sokat nevetni, beszélgetni, sétálni, fogni a kezét, megölelni, meg minden ilyen aranyos dolog, ami egy kapcsolattal jár. Nem szeretnék örökké egyedül maradni, de félek már soha sem leszek képes nyitni és ismerkedni. Így viszont egy fiút sem fogok érdekelni szerintem. Más is érezte már ezt? Ti hogy kezdtetek el megváltozni?

2019. okt. 10. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Én is így vagyok egyetértek veled 16F
2019. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon, ennyiből nem lehet ilyen messzemenő következtetéseket levonni. Tudom viszont milyen, mert én is így vagyok, introvertáltként kerülök minden idegent, meg tömeget nagyívben, szóval ismerkedés az nem nagyon van. Vagy ha leküzdvén a gátjaimat, próbálok egy lányhoz közeledni az visszautasít. Ettől még nem kell feladni, mert neked is rengeteg időd van.
2019. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok lassan 20 éves férfiként és nekem sincs senkim. Nagyon kevés lány tud megfogni. Na meg nekem is hiányoznak azok amiket felsoroltál. Nem érem be csak szexszel. Szóval van időd még neked is,nyugi!


Ha gondolod írj. :)

2019. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Én is teljesen így vagyok ezzel :( 16/l
2019. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Én is ugyan igy vagyok, napi szinten jön a sírhatnék érzés, a magány, az a rettenetes érzés hogy még oda se tudok bujni valakihez PL tévézés közbe meg ilyenek.. Ugyan ezt mondják nekem is, csak én fiu vagyok. De képtelen vagyok olyan szinten nyitott lenni hogy bulizzak meg ilyenek, mert egyszerűen undorok az olyan dolgoktól hogy buli.. Nyitott vagyok, de ha találok is valakit az vagy messze van vagy már van egy fiu aki észrevette hogy nem a külső a fontos..Introvertált lettem én is, hasonló lányt is keresek aki nem a közösségbe nyomul, de sajnos ugyan ugy zárkózottak vagyunk és nincs annyi esélyünk mint azoknak akik a közösségbe nyomulnak.. De legalább mi nem kapkodjuk el egymás elől más társát, ez az ami jó benne.. De ezt a magányt nem tudom elviselni, igy nem szeretném megélni a kövektező születésnapomat sem. Ezért csináltam csoportot, bár még nem találtam embereket.. ÉS NE VÁLTOZZ MEG! Ez vagy TE legyél ÖNMAGAD! Igy fogadjon el valaki mert ezek vagyunk MI és nem kell beilleszkednünk SEHOVA hogy szerethetőek legyünk! nektek amúgy is könnyebb a tökös fiuk rátok irnak, én rám mégis mikor irna egy lány is? Na ugye.. Sok sikert nektek!

18f

2019. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem lenne barátnőm, most minden jányra ráírnèk 16 felett :D :D


Ezen nem kell úgy kétségbe esni, én is voltam úgy hogy nem volt épp barátnő, úgy éreztem nem lesz soha többet, nyilván fájt az előző barátnő, vagy barátnők miatt is sokminden.

De előbb utóbb úgyis lesz aki szeret :)

És felbecsülhetetlennè teszi azt az időt amit majd vele töltötök.

Ne féljetek ismerkedni ( persze minden vad idegennel ne egy eldugott helyen találkozzatok 🤔🤔😂😂😂😂 )

DE TÉNYLEG NE !

És ne hagyjátok kihasználni magatokat, sok szar ember él ezen a világon,

De előbb utóbb megfogjátok találni azt az egyet, akivel szép az élet :)


Kezdj el neten beszélgetni,

Nem kell az első pár sor után már intimebb dolgoktól beszélni, meg találkozóról, majd alakul szépen :)

2019. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Átérzem. Sokszor én is attól tartok, hogy nem fogom megtalálni az igazit, azt aki a lelki társam lesz, kölcsönösen szeretni fogjuk egymást és meglesz közöttünk a külső-belső vonzalom. De azért reménykedem. 19/L
2019. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok, utolsó behívnálak a csoportomba ha nem a külsőre mennél te is :D
2019. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy az emberek nagyon sokat változnak 18-21 éves koruk között, teljesen spontán. Én magát a pályaválasztási döntést sem erőltetném emiatt korábban. Az introvertáltság elmélyítéséhez kell egy bizonyos családi háttér. Így sokat segít, ha az ember elmegy tanulni egy másik településre és ezáltal elköltözik a családjából egy időre. Te is azt írod, hogy introvertált "lettél", szóval nem biztos, hogy ez lenne a valódi, "érintetlen" természeted. Érdemes neked is kipróbálni, hogy milyen, ha nem erősít rá a családod, meg a megszokott környezeted, amiben ez "kialakult". Ahogy fogalmazol, az is azt mutatja szerintem, hogy nemcsak introvertáltságról van szó, hanem önértékelési deficitről (kételkedsz a szerethetőségedben), s az masszívan családi eredetű szokott lenni. Nem az elvárásaid nagyok, hanem a félelmeid, az pedig nagyon blokkoló. De érdemes arra gondolnod, hogy ahogy a természet "legyártott" egy ilyen természetű embert, mint Te, nagy valószínűséggel akadnak Hozzád hasonlók, akik ugyanazokat értékelnék, mint Te. Manapság nem egyszerű dolog a pártalálás, nagyon sok minden hat a tartós, bizalommal teli kapcsolatok ellen, például az alacsony önértékelés is, hiszen így az ember folyamatosan kételkedik önmagában és a másikban is, így nem veszi észre a lehetőségeket vagy bebeszéli magának, hogy az nem is az, meg hogy biztos talál a másik "jobbat". A felnőtt Társkeresési problémák kategória is könnyezik, mennyire nehézzé vált ez. Egy dolog tud rajta gyökeresen változtatni, az az önismeret, de ahhoz meg évek kellenek. Ezért javaslom most neked csak azt, hogy egyelőre próbálj meg tartósan kiszakadni a korábbi környezetedből, valószínűleg már ez is pozitív változást hoz az életedbe.
2019. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, előbb utóbb biztos lesz valaki. Szerintem nem nagyok az elvárásaid csak egyszerűen túl sok retardált fiú van. Fogd fel szabadságként a szingliséget, hogy azt csinálsz és akkor amikor akarsz:)
2019. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!