Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cukinak hívta az akcentusomat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukinak hívta az akcentusomat, szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Oké, mielõtt elkezdem, tudom, hogy csak egy hormonos tinilány keresi vadidegenek válaszát, de kell segítség. Szóval, külföldön élek, és bár 7 éve élek itt, még mindig van akcentusom. Na most online találkoztam ezzel a sráccal (nem tinderen), és néhâny napja beszélgetünk, és nem tudtam, hogy kell a nevét kiejteni, szóval küldtem egy videót arról, hogy elmondtam a nevét, amire azt mondta, hovy cuki az akcentusom. Na most nem tudom, hogy mi a fenét higgyek, mert egy oldalon, nagyon flörtösen kezdtünk el beszélgetni, de a másik oldalon meg nagyon szar vagyok az ilyen jelekkel, és nem tudom, hogy normális-e mások akcentusát cukinak hívni

2019. okt. 11. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez ugyanolyan tipik csajozós szöveg, mintha a hajad, szemed, cipőd stb-d dicséri meg. Nem lehet még levonni belőle semmi komolyat, tetszeni biztos tetszel neki, de ez még nem jelent sokat.
2019. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legelső sablon duma amit mondanak ha akcentust hallanak. Minden egyes alkalommal ezt mondják.
2019. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fél sikered már van! - ha te nem is tetszel neki, az akcentusod igen.
2019. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy ez bármit is jelentene
2019. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!