Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek lányokkal beszélgetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lányokkal beszélgetni (beszélgetést kezdeményezni) hogy küzdjem le ezt a félelmemet?

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm, fiú iskolába járok, nincsenek lány barátaim ezért élőben szinte még nem is beszéltem velem egykorú lánnyal, ezért nem merek lányokhoz közeledni. 19F

2019. okt. 11. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Menj oda egyhez, és beszélgess el vele.


Gondolj bele: addig félsz leugrani a 7.-ről, ameddig le nem ugrasz. Utána már nem félsz, az fix. Ismétlem: fix.

2019. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
25%
hello szia nem tudod merre van a szerelem utca...sokan felenkek es tanacsot varnak de a rugalmas helyzet teremtes mindig bejon...multkor hallottam milyen szepen feleltel en meg nem ertem ezt a tananyagot legyszi segits nekem puskat irni a kovetkezo dolihoz...tudod hogy csodas szemeid vannak? felenk vagyok de hoditani akarok..na pá
2019. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utcan vagy buliban ilyesmi menj oda olyanokhoz akikkel tudod hogy valszeg soha tobbet nem fogsz beszelni igy kevesebb a nyomas vagy neten pl instan irj ra lanyokra mondjuk hogy helo tetszik ez a keped mivel szerkesztetted stb
2019. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!