Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez esetben?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak párkapcsolatot (nem minden áron). 19 éves srác vagyok egy kisvárosból, de most éppen Budapesten lakom. 173 cm vagyok normál testalkattal és sötétbarna szemmel. Ezen kívül szép bőröm van, ami könnyen le tud barnulni. Na mindegy, mivel remélem nem ez a lényeg. Személyiségre egy okos, vicces, széles látókörű srác vagyok. Romantikus alkat vagyok, aki nem fél kimutatni az érzelmeit. Régen nem volt magabiztosságom, de ez azóta gyökeresen megváltozott. Igazából egy komoly párkapcsolatot keresek egy olyan lánnyal, akinek később a házasság is akár képben lehet, miután már az anyagi biztonságot is képes leszek megteremteni. Szerintetek kéne valamit változtatnom, vagy belefutok előbb-utóbb életem párjába? Válaszaitokat előre köszönöm :)

2019. okt. 13. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne változtass magadon. Hidd el hogy rá fogsz találni arra a lányra akit keresel. Manapság olyan kevés ilyen fiúval lehet találkozni mint te, igazi kincsnek számítasz.
2019. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
#1: Dehogy nagy kincs,egy rakás ilyen pasi van.
2019. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ahol te élsz ott igen, de ahol én, ott nem igazán találni ilyet.
2019. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos bele fogsz futni életed párjába előbb vagy utóbb. De a lényeg senki miatt ne változtass magadon maradjon olyannak amilyen vagy! /L
2019. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rátalálsz egy neked megfelelő lányra és ő is rád talál, de jegyezd meg, hogy a párkeresés csalódásokkal is jár/-hat, tehát nem biztos, hogy az első lány lesz az igazi.

Sok szerencsét!

Ffi.

2019. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érzem az önbizalmad a kérdésen, tehát van
2019. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!