Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lányokhoz érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokhoz érdemes odamenni és leszólítani?

Figyelt kérdés
Unom az egyedüllétet már és lépni szeretnék valamit, ilyenbe gondolkodok most. (Átlag kinézetem van) Nagyvárosról van szó tehát mindenfelé sok az ember, még este is, és mindenképp olyasmi lányokhoz akarok odamenni akik nyitottabbak ilyen random ismerkedésekre, délután vagy akár este, milyen jelekre érdemes figyelni, és inkább azokhoz éri meg akik egyedül vannak? mert sokan 2en vagy akár3an4-en együtt szoktak sétálni, olyasmit kell elképzelni hogy odamegyek köszönök és mondjuk elkezdek vele dumálni aztán lesz ami lesz stb. Előre is köszi a segítséget/tippeket.

2019. okt. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Hát figyelj ez nehéz kérdés,de szerintem mindenképpen olyan lányhoz menj oda,aki egyedül van!Talán így te is bátrábban tudsz kezdeményezni,beszélni vele.Ő meg így biztosan magát fogja adni(és mondjuk nem játsza meg magát a barátnői előtt!)

És,hogy hogyan szólíts le egy lányt?!Szerintem ne olyan sablonos szöveggel menj oda hozzá,próbálj meg kreatív és egyedi lenni!Olyan érdekes dolgot mondj meg ami,megfogja a lányt és szerintem az is lényeg,hogy ne hozd zavarba!

Legalábbis nekem ezek lennének a szempontok ha fiú lennék,és én ennek örülnék.Értékelem ha valaki egyedi és “szán” arra időt,hogy valami frappánasat mondjon!

Jaa és én azt is szeretem,ha valamilyen szinten “provokatív”.Ezt úgy értsd,hogy ezekből lesznek a legjobb beszélgetések!

2019. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi az otletet ez tetszik! es szerinted milyenhez menjek inkabb oda? Oltozkodesben mit erdemes nezni, akkor esetleg hogy mennyire van sminkelve vagy hogy megy, vagy esetleg latszik rajt hogy bevan ivva:"D vagyis erted gondolom hogy ertem ezt a kerdest, lenyeg hogy mibol lehet jobban felismerni hogy nyitott? Ma amugy ki is fogom probalni elesbe
2019. okt. 14. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintèn szólva ez nehéz kérdés,mivel minden lány máshogyan fejezi ki(meg amúgy a fiúk is!),hogy magabiztos vagy nyitott!Amúgy szerintem ezt nézd,hogy milyen a tartása(legjobb ha egyenes),hogyan lépked(biztosan,céltudatosan),és az is informatív lehet számodra,hogy a fejét,hogyan tartja(pl:lefelé néz-e?),és ami a leglényegesebb,hogy felveszi-e veled a szemkontatktust,ha igen az már jó jel,és hamár vissza is mosolyog,akkor szerintem ebből eléggé egyértelmű,hogy van önbizalma,hiszen egy idegenre mosolygott vissza!Ami azért manapság nagy dolog!

Ohh és szerintem az öltözködését nem nagyon lehet alapozni,mivel aki olyan “mindent kitevősen” öltözködik,ez szerintem nem érett agyilag egy hosszú,párkapcsolatra!

Ja és semmiképp ne legyen berúgja a lány,amikor ismerkedést vele,mert akkor éppen nem önmaga,hiszen alkohol hatása alatt áll!Ja és az amúgy sem azt fejezi ki,hogy magabiztos lenne!

Amúgy sok sikert neked!:)

2019. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj,és bocsi a hibákért az írásban,csak éppen a metrón írtam,két zsémbes nő társoságában!😅
2019. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!