Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Darkosabb kinézetű lányok! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkosabb kinézetű lányok! Ti hogyan szeretnétek, hogy kezdeményezzünk felétek?

Figyelt kérdés

Hogyan kezdeményezhetnék feléd? Te mit szeretnél, hogy mit mondjak neked, ha ismerkedni szeretnék veled? Ha mondjuk bandás póló van rajtad, és én meg megkérdezném a véleményed pl az új albumukról, vagy megkérdezném, hogy hol vettet a bakancsodat, az ciki lenne?

Bár tudom, hogy a külső mindenkinek szubjektív, de mondjuk neked baj, ha a fiú, bár jár edzeni, a helyzet javításának érdekében, de így is csak átlagos erősségű, (vagyis kiállna érted, de nem biztos, hogy meg tudna védeni, max le tudná foglalni a támadót, amíg te elmenekülsz) és van egy kis pocakja (kb +5-10 kg)? Az öltözködésem is teljesen egyszerű, fekete farmer, fekete melegítő, és minden, ami lehet fekete, de szeretnék extrémebb dolgokat is kipróbálni (piercingen és tetováláson kívül). Ha mondjuk suli után a plázában fülhallgató van rajtad, vagy egyedül sétálgatsz, akkor zavarhatlak téged? Mire kell odafigyelnem, hogy én is szimpatikus legyek neked? Melyik az az alkalom, amikor nem mehetnék oda hozzád? Hogyan hívhatlak el valahova?

Ez így eléggé sok minden, és lehet, hogy kicsit őssze-vissza van, de még sosem kezdeményeztem lányoknál, és egy kicsit rá vagyok izgulva, főleg, hogy nekem a tömeggyártott lányok nem jönnek be, ilyen lányból pedig nem igazán látok sokat, szóval kevesebb esélyem van ilyet találni. Olyat akivel lenne közös témánk, hasonló érdeklődési körünk és hobbink.

Remélem, hogy a lényeget le tudtam írni (ha nem, akkor még a kommentek között kiegészítem magam), a trollok pedig kíméljenek :D

16/f



2019. okt. 16. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha látod a kiszelted bandás pólóban, akkor nyílvan azért hord olyat mert tetszik neki az együttes. Pont ezért akkor is felfigyel rád, ha ettől a bandától hallgatsz valamit, úgyhogy ő is hallja. "A hol vetted a bakancsodat mondatra én személyesen nem tudnék válszolni meg szerintem ez unalmas kérdés. A helyedben én azt mondanám(ha új az a valami), hogy;

Jó a csukád! vagy hasonló. Ha megköszöni csak akkor kérdezd meg hogy mikor vetted. (Azért ne azt hogy hol mert a női agyban rögtön az merül fel hohy ez lány cipő, neked úgysem kéne)

2019. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha látod a kiszelted bandás pólóban, akkor nyílvan azért hord olyat mert tetszik neki az együttes. Pont ezért akkor is felfigyel rád, ha ettől a bandától hallgatsz valamit, úgyhogy ő is hallja. "A hol vetted a bakancsodat mondatra én személyesen nem tudnék válszolni meg szerintem ez unalmas kérdés. A helyedben én azt mondanám(ha új az a valami), hogy;

Jó a csukád! vagy hasonló. Ha megköszöni csak akkor kérdezd meg hogy mikor vetted. (Azért ne azt hogy hol mert a női agyban rögtön az merül fel hohy ez lány cipő, neked úgysem kéne).

2019. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az előző véletlen rányomtan a küldés gombra.Szóval,ha elakarsz hívni egy lányt valahova akkor előbb ismerkedj meg vele, legyen stabilabb a kapcsolatod.

És akkor valószínű eljön veled. Első randihelyszínnek egy nyugisabbb sztem éttermet válassz!😉


18\L

2019. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen külsőt érintő kérdések nagyon bénák. Mi közöd van ahhoz, hol vettem a bakancsom? Az albumokról kérdezés bandás póló alapján még okés, de ha csak random leszólítanál az utcán, hogy hé, mi a véleményem X együttes új albumáról, nem valószínű, hogy értékelhető választ tudnék adni. Az ilyen "letámadós" csajozás nekem amúgy sem szimpatikus. Ha fülesben vagyok, akkor meg pláne. Ilyet nyilvános helyen szerintem a legtöbb ember amúgy is azért hord, mert szeretne elzárkózni a világtól.

Magamból kiindulva, nem minden a külső, sokminden tud tetszeni, de így elsőre én a magas, vékony, rövid hajú fiúkat szeretem. Az nem feltétel, hogy azt hallgassa, amit én, fontos inkább az, hogy nyitottak legyünk egymás ízlésére, ennek ellenére még sosem hozott össze az élet techót hallgató sráccal.

Ami bejön, az az őszinteség. Ha tetszem neked, mondd ki. Ha akarsz valamit, mondd ki. Legyél bátor. Aki még azt sem meri kinyögni őszintén, a szemembe, hogy szépnek tart, és bizonytalankodik, annak nálam nincs esélye. Mert nem fogok ítéletnapig arra várni, hogy szedje már össze magát.

De ez mind emberfüggő, nem lehet receptet adni rá.

Próbálj nem izgulni ezen 😄 valakinek bejössz, valakinek nem. De a kedvesség, a nyíltság és az őszinteség mindig nyerő. Főleg a "nem tömeggyártott" lányoknál 😊

17

2019. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem olvastam végig, de ha látsz hívj meg sörözni, korodnál fogva alkoholmentes is jó, mert szeretem a sört, köszi :D amúgy ja, a bakancsáról érdeklődsz, vagy hogy még milyen zenéket hallgat, az szerintem teljesen oké.
2019. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
A bandás téma teljesen jó, ha bandáspóló van rajtam akkor nyilván szeretek és tudok is róla beszélni, én például külön örülök annak ha valaki a pólóm miatt jön oda és érdeklődik. Viszont az fontos, hogy ne ragadj le csak a zenekaros témánál. Személy szerint én olyan vagyok, hogy bármikor oda lehet hozzám jönni ok nélkül úgysem leszek ellenszenves. Az tök jó, hogy nem a tömegek jönnek be ezt esetleg majd a későbbiekben említsd meg attól csak különlegesebbnek érzi majd magát a leányzó. A "támadók miatt " pedig szerintem nem kell görcsölni nálam például nem opció az, hogy valaki mindenképp meg tudjon védeni mert 1 nem mindig lesz ott velem 2 eddig is magamat kellett és boldogultam. Ráizgulni pedig semmikép nem kell :)
2019. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!