Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertáltként mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltként mennyire nehéz bárátnőt találni? Valakinek van ilyesmi tapasztalata?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok pár hónapja javult a pár éves depresszióm gyógyszer hatására és mostmár vágyom valaki közelségére...stb de sajnos Introvertális vagyok így nem is bulizók meg socializálódok sokat de ha látok valaki tetszetős lányt szemezek vele ha rám mosolyog én vissza de egyszerűen valami nem vesz rá hogy mégis megszólítsam és ez nem az hogy félek vagy izgulok hanem valami más... Valakinek van valami tapasztalata ilyesmi kapcsán?


Meg hogyha ezeket elmondom neki hogy ilyen vagyok az mennyire zavarná őt ha lányként van tapasztalatod ilyesmi téren leírnád?


By:🙃



2019. okt. 17. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Elhiszem, hogy nehéz, de meg kell tanulnod lépni. Biztos, hogy fognak csalódások érni, de ne add fel: ha megtalálod azt a valakit rájössz, hogy megérte. Hajrá :*

18L

2019. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne rögtön a párkapcsolatra gondolj. Próbálj meg barátkozni/haverkodni az egyetemen/iskolában, tapasztalatot szerezni az emberekkel való bánásmódban.
2019. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Visszahúzódó vagyok, nem bulizok nincsenek barátaim, és ennyi. Ezzel máris bukás az egész. De mellette mégis tudok nagyon szeretni, hűségesen, ezt a lányok max kihasználják.. Sajnos REMÉNYTELEN. Ez egy szar világ, ha minket van is aki elfogad az vagy nem ott akik ahol mi esetembe budapest, vagy közel lakik kihasználja hogy vigasztalod szereted aztán eldob mint egy szemetet...

18f

2019. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
81%

Van. K.rvára.

Sose voltam az a társasági ember, sose mentem el közösségekkel sehova, se buliba, se összejövetelekre. Azt vettem észre, hogy nemhogy nők, de férfiak közt is kevés az introvertált személy akár a te, akár az én korosztályomban. Barátnő? Álmodni se merek róla.

21F

2019. nov. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, nem tudom miért lettem lepontozva, semmi rossz szándék nem volt bennem.

De az, amiket itt írtok konkrétan ilyen "elhatározom, hogy nekem csak szr lehet" jellegű dolgok.

Nem szr a világ. Igen, sok a mocsok és sok minden nem úgy működik ahogy kéne. De mindig lehet találni valamit, amitől jól érezheted magad.

És igen: próbálj meg nyitni mások felé és ne határozd el, mint a felettem lévő 2 zseniális kommentelő, hogy az élet, a világ és minden más szr. Bármilyen nehéz is, kis lépésekben haladva, de nyitnod kell mások felé. Nekem is baromi nehéz volt, de idővel könnyebb lett minden.

2020. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy kaszanova,sőt,hasonló helyzetben szenvedek én is,mint te. Viszont azt megtanultam,hogy egyiket sem érdemes komolyan venni. Csak egy tanács,fogadd meg.
2021. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!