Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Iskolába csak úgy lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolába csak úgy lehet csajozni ha valaki menő?

Figyelt kérdés

Tehát jobban kifejtve :

Suliba ugye vannak a menő gyerekek meg a kevésbé menők. A menő emberekért oda van minden csaj, a többiek meg le sincsenek sz*rva...

Ugyanez van néha fordítva is, tudom. De most a saját szemszögemből írnám le.

Szóval az miért van, hogy aki menőnek számít az iskolába azért minden csaj oda van és aki nem számít annak azt teljesen figyelmen kívül hagyják?

Előre is köszi a válaszokat mindenkinek.



2019. okt. 18. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk egy olyan srác sincs, akiért mindenki oda lenne. Még évfolyam szinten se.

Másrészt, aki pedig nem jön be, nem szimpatikus, azzal nyilván nem foglalkozik az illető.


Mindkettő népszerűségtől független.


18/L

2019. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

És miért jó az ha oda van valakiért mindenki?

Elég ha neked egyetlen lány tetszik, hozzá oda mersz menni és megismerkedtek. Ha neki is szimpatikus vagy, akkor szerintem pont mindegy hogy a másik 200 lány mit gondol rólad.

2019. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Képzeld el, hogy én még életemben nem voltam oda az ilyen "menőgyerekekért" ahogy egy barátnőm se. Sőt... ezeken csak röhögünk vagy lenézzük őket. Jó, azért persze lehessen beszélgetni a sráccal, és szegényke ne legyen olyan magába forduló
2019. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
A baj az, hogy nem veszed észre azokat a lányokat, akik nem rajonganak a menőkért. Pedig sok ilyen van, csak mivel ők többnyire nem tartoznak a menő csajok közé, ezért nem olyan feltűnőek.
2019. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha jóképű vagy akkor nem is kell csajozni,hanem a világ összes top modell csaj lecumiz. 😀
2019. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem csak úgy lehet.

Engem például taszítanak a tipikus népszerű, éretlen kisfiúk. Pedig én sem vagyok visszahúzódó, és sokan bírják a képem :D de nekem csak komoly srác kéne.

2019. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem eddig csak olyanok jöttek be a suliból akik nem ilyen népszerűek. És nem rajtam múlt hogy nem lett belőle semmi csak nem mindig mernek lépni akik olyanok. Valószínűleg nem véletlenül nem a legnépszerűbbek mivel vagy csak szimplán nem is akarnak azok lenni vagy nem mernek hozza szólni a lányokhoz esetleg túl csendesek. A lényeg hogy akkor is bejöhetsz sok lánynak ha nem vagy napszerű feltéve hogy mersz veluk beszélni es jó fej vagy.
2019. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!