Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy a fiúk ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a fiúk ne riadjanak vissza, de őt se bántsam meg?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy fiú. Kilenc éves korunk óta legjobb barátok vagyunk, és rengeteg mindent együtt csinálunk. Gimibe is egy osztályba mentünk át.

Szóval amíg kicsik voltunk, nyilván semmi gond nem volt a dologból, ezért megszoktuk, hogy semmi nincs abban, ha mindig együtt lógunk.

Viszont. Ő mostanra egy eszméletlen jó pasivá érett, tényleg olyan, mint egy filmszínész, mindenki megfordul utána. És mostanában kezdenék komolyabban érdeklődni fiúk iránt, de folyton azt hallom vissza, hogy jéé ti nem vagytok együtt? azt hittem együtt vagy vele. Meg barátnőim mesélik, hogy mindig azt hallják vissza, hogy Xy-nak nagyon bejövök, de nem mert odajönni hozzám, mert hát ő nem olyan jó pasi, azt gondolta köztem és a legjobb barátom közt nyilván van valami, mert annyival jobb pasi mint ő, meg hogy nyilván ennél nem is adom lejjebb.

Nagyon imádom ezt a srácot, de nem akarok semmit tőle úgy. És abszolút nem érdekel, ha valaki ,,fele olyan jó pasi csak, mint a legjobb barátom’’, mert nem a külső érdekel és nem csak egyféle szépség létezik, nekem lehet, pont az jönne be végül aki elvileg nem olyan jóképű mások véleménye szerint.

Nem akarok eltávolodni a legjobb barátomtól, nem akarom, hogy úgy érezze hanyagolom. Kialakultak a szokásaink, hogy együtt járunk bulizni stb... Úgy tűnne neki, hogy amíg félénk kislány voltam, addig kellett testőrnek a bulikba, de most dobom őt. Pedig nem.

A suliban sem mernek rám nézni se a fiúk, de nem fogom beáldozni a legjobb barátomat egy csomó ismeretlen fiúért akik közül talán, valamikor, hátha lehetne valami... Szóval a teljes bizonytalanságért a legjobb barátomat nem bántanám meg soha, meg amúgy sem.

És nyilván nem írhatom ki a homlokomra, hogy ,,csak barátok vagyunk, nyugodtan gyere közelebb’’...

Neki amúgy nincs ez a problémája, mert én nem vagyok olyan feltűnően lélegzet elállítóan jó csaj, hogy a lányok elbizonytalanodjanak miattam. Nem vagyok egyáltalán rossz csaj, szépnek tartanak, csak van különbség a ,,sokan szépnek tartanak’’ és a ,,mindenki csak ránéz és kikészül’’ között.

De ő meg lekoptat minden csajt.

Viszont amikor hozzám valaki odajönne, beszélgetne stb, azonnal rámtapad és elüldözi a srácokat, rögtön azt üzeni nekik, hogy el innen... Amit nem értek, miért csinál. Múltkor is valaki elhívott moziba, és rögtön odajött, hogy akkor nekünk van programunk, aztán kérdezgette, hogy mit akar tőlem ez a srác, és hogy így milyen idióta meg úgy, ne akarjak semmit tőle, mert nem lenne jó nekem... Amit nem értek miért csinál, és sajnáltam nagyon, hogy elijesztette a srácot, mert bejött, és mert aztán többet rám sem nézett,

Na ennyi.

Mit tegyek szerintetek? Hogy jelezzem valakinek aki bejön, hogy nem kell félnie a legjobb barátomtól?



2019. okt. 19. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes szituáció a tied, szerintem.

Nekem nagyon az jött le, hogy talán tetszel neki/ szerelmes beléd.:)) De az is lehet, hogy úgy képzel el, mint egy húgot, és azért olyan védelmező. Szerintem ha nyíltan és poénosan utalgatsz arra, hogy "Hé haver,kicsit állj ki a képből, hanem egyedül halok meg", akkor szerintem megteszi, legalábbis én megtenném, ha úgy kerülne sor. Ha meg megsértődik nagy eséllyel többet érez irántad, mint barát. Velem is történt hasonló.

Esetleg küldhetnél nonverbális jeleket, az olyanoknak akik bejönnek pl.szemkontaktus (egy idő után szerintem mindenkinek nyilvánvalóvá válik, hogy többet szeretnél)

Ne haragudj, hogy nem tökéletesen a kérdésedre válaszoltam, csak ezek a dolgok juttak erről az egészről eszembe,és reméltem hátha segíthetek.

Sok sikert!

2019. okt. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nekem olyan furcsa, hogy öribarik vagytok és ezt mégsem vele beszéled meg. No, mindegy. Amúgy simán beszéld meg vele, hogy te így vagy ezzel, nem mer nálad kezdeményezni senki, mert ott van ő. Aztán mondd neki, hogy hagyjon kis teret, ne támadjon le minden fiút, aki közelít, mert te meg tudod védeni magad. Aztán majd kibújik a szög a zsákból, hogy tényleg tetszel-e neki, vagy hugiként tekint rád. Nekem is van ilyen leány barátom és köbö hasonló a szitu olyan téren, hogy mindig védeni akarom mindenki elől. :D De csak mert féltem, mert olyan, mintha a húgom lenne. Szóval na. Lényeg a lényeg, beszéld meg vele is ezt.
2019. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!