Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel csak én vagyok így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel csak én vagyok így?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az emberek csak a meglévő dolgokra alapoznak a másikban? Miért kell olyan ember mindenkinek, aki tanult, jó anyagi háttere van, fitt, stb.? Mindenki rendelkezik jó pár ilyen/hasonló "tulajdonsággal", de úgyis van a másik fél számára valami, ami hiányzik. Nem értem, hogy miért ne lehetne ezeket együtt elérni? Csak én vagyok, aki olyan párt szeretne akivel igazán szeretjük egymást, a többit pedig majd együtt felépítjük? Miért ne lehetne együtt megteremteni a közös anyagi hátteret? Miért ne lehetne együtt sportolni, túrázni, edzeni, formálódni?(Átlagos testalkatom van, van hova fejlődnöm.) Miért kellene a lánynak konyhatündérnek lennie? Szerintem viccesebb és romantikusabb ha a párok együtt "robbantják fel" a konyhát.


Csak én gondolom úgy, hogy nem a hibákat kell keresni a másikban, hanem meglátni azt, amit közösen el tudnának érni?


Lányok, Srácok, ti hogy vagytok ezzel?


(21 éves srác vagyok, és tudom, nem Tini kategória, de szeretném tudni azt is, hogy miként állnak ehhez a fiatalabbak 😃)



2019. okt. 21. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Most komolyan, csak nézd meg mit csinálnak a mostani fiatalok, és nem csak a tinikre hondolok.

Az agy mosàs már régen is divat volt de most ahol nem csak a tévéből meríthetik a sz@rt hanem szinte mindenhol, sőt maguknál is hordják.Az érték, erkölcs, hűség stb nincs meg a fiatalokban, egy emberi roncs mindegyik csak nem látják.

Szerelemből csak a filmek és sorozatok mintáját követik ami telyesen elturzúlt nézet.

A társadalom bírkái ezek , saját gondolatok nélkül.

Azért ne add fel a reményt , rengeteg fajta lány van akit nem fertőzött meg a társadalom.csak ne discoban akard megismerni, mert nincs ott.

Sok sikert.

2019. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1!

Köszi a választ! Igen, sajna igazad van, tudom. Kivételek és értelmes emberek viszont mindig akadnak. Ismerek pár olyan fiatalabbat, aki szintén átlát ezen a "függönyön", szóval nincs minden veszve.

2019. okt. 21. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök helyesen gondolod.
2019. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Eleinte én is így gondolkodtam, mint te. Nem kerestem pénzes pasit, nem vártam el még azt se, hogy legyen munkahelye, hogy tanult legyen, hogy legyen saját lakása, autója, akármi.

Aranyos volt, helyes volt, humoros volt, kedves volt, jaj de jó, akkor minden happy, jöjjünk össze, aztán majd együtt összehozzuk meg felépítgetjük a dolgokat. Aha. Meg a nagy lóf****.

Aki 20-21 éves korában, sőt, 25 éves korában, vagy 30 éves korában még ott tart, hogy az anyjával lakik, az anyja főz rá, az anyja mos rá, az anyja fuvarozza, nincs pénze még egy vacsorára sem, egyik sz** munkahelyről megy a másikra, nincs se megtakarítása, se műveltsége, se a világon semmije a hülye humorán meg a cuki mosolyán kívül, az később sem fogja összekapni magát, mert ezeket úgy hívják, hogy lusta ingyenélő, és ezen az életmódon az ilyenek nem szeretnek változtatni.

Nem azt mondom, hogy 25 éves korára már legyen meg MINDENE, de igenis felnőtt, önálló életet élő nőként hadd várjam már el, hogy a párom legalább a FELÉT le tudja tenni az asztalra annak, amit én már letettem.

Amiket leírtál, azok meg olyan alapvető dolgok, amiket nem a párunkért és nem a kapcsolatunkért csinálunk.

Egy lány ne azért tudjon főzni, mert a pasija elvárja, hanem mert szeret főzni, mert érdekli a főzés, és mert el akarja látni saját magát és nem mekdonálcon meg pizzán akar élni.

Egy nő/férfi azért nézzen ki jól, azért járjon edzeni, azért dolgozzon a testén, mert magának akar tetszeni és egészségesen akar élni, ne akkor álljon neki, amikor 150 kilósan a párja már nem mer hozzányúlni.

Anyagi hátteret sem azért építünk, hogy ezzel csajozzunk vagy pasizzunk, hanem azért, hogy MI magunk megéljünk, akár párral, akár egyedül.


Asszem elég pöszén néznél, ha összejönnél egy csajjal, aki úgy néz ki, mint egy telesz**t zokni, nincs munkahelye, 8 általánost is csak jóindulattal végezte el, nincs pénze, nem olvasott még életében el egy könyvet az Alkonyatot kívül, és kvára nem érdeklik azok a dolgok, amik téged, mint pl. a túrázás... Mégis mihez kezdenél vele?

Eltartanád meg elviselnéd minden hibáját, csak mert szereted, aztán várnád a csodát, hogy hátha majd egyszer a kedvedért megváltozik? Addig meg kínlódsz mellette és vágyakozva nézed azokat a párokat, akik tényleg boldogok? Nem éri meg.

2019. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4!

Köszönöm a válaszodat. Igazad van, igen, de egy kicsit kitértél a szélsőségre. A kérdésben azokra gondoltam, akik igyekeznek normális életet élni, de még vannak hiányosságaik. Idézem:


"Miért kell olyan ember mindenkinek, aki tanult, jó anyagi háttere van, fitt, stb.? Mindenki rendelkezik jó pár ilyen/hasonló "tulajdonsággal", de úgyis van a másik fél számára valami, ami hiányzik. "


Ettől függetlenül tényleg teljesen igazad van, és köszönöm, hogy kifejtetted.

2019. okt. 22. 06:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a gondolkodásmód. Jó móka együtt tanulni új dolgokat, ezáltal még közelebb kerülnek egymáshoz. Ha a két fél tényleg szereti, és segíti egymást akkor bármit elérnek együtt.
2019. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!