Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban, aki tök normálisan öltözködik (nincs kint mindene), nem is csúnya,kicsit visszahúzódó viszont lehet vele beszélgetni, de kiderült, hogy rengeteg nagyon közönzéges intim kép és video van róla, amit ő küld magáról fiúknak.

És még csak nem is fenyegették meg, hogy küldjön magáról ilyen képeket, magától küldi a fiúknak. Sőt még nála sokkal idősebb ismeretlen paliknak is küld ilyeneket...

Senki sem nézte ki ezt belőle, még én is jóba voltam vele. :(

Pedig én mondtam neki, hogy haggya abba, de nem tette, ezért is vagyunk most rosszba. ;(

Fiúk! Ti mit gondoltok erről? Összejönnétek egy ilyen lánnyal valaha is?

Mit kellett volna tennem, hogy ne legyünk rosszba?


16L



2019. okt. 23. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Én soha nem jönnék össze egy ilyen lánnyal. Undorító.

Rendes vagy, hogy figyelmeztetted, ha ezt figyelmen kívül hagyta/megsértődött nem a te hibád.

17/F

2019. okt. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nem fiú vagyok, de úgy gondolom jól cselekedtél. Ezekkel a dolgokkal csak saját magát járatja le, te csak jó barát módjára figyelmeztetni akartad, hogy ebből csak rosszul jöhet ki. Ha ő ezt nem így fogta fel, akkor talán nem is baj, hogy nem vagytok olyan jóban már.
2019. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát,nem jönnék vele össze.
2019. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

"Mit kellett volna tennem, hogy ne legyünk rosszba?"

Mondjuk tiszteletben kellett volna tartanod a magánéletét.

2019. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Összejönnék vele.
2019. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, hogy a valóságot írtad róla? Akaratod ellenére, tudtodon kívül ferdítettél?

Nekem ez a gyanús:

- tök normálisan öltözködik,

- nincs kint mindene,

- kicsit visszahúzódó.

És a bomba:

- nagyon közönséges, intim képeket küld magáról fűnek-fának.

Talán bátortalan az ismerkedésre és így akar érvényesülni a fiúk szemében... Nem tartom helyesnek, ha valóban ezt csinálja, de... (de nem vagyunk egyformák).

Ha nem akarsz vele rosszban lenni, beszélj vele de ne légy vele sülve-főve, mert mellé sorolnak Téged is.

Ffi.

2019. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
ő nem szűzk urva meg díszri banc, hanem tisztességes ninfomán.
2019. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ettől függne hogy összejövök vele vagy sem. Ha egyébként megfog és szimpatikus akkor nem ez fog visszatartani...
2019. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te egy nagyon aranyos lány vagy, legalább te, a barátnőd meg felejts el. Ilyen szutykos kis ribivel már bocsi, szóba sem állnék, nem hogy összejönni vele! Most voltam egy nálam kb 7 évvel idősebb lánnyal, gondoltam az majd okosabb, hát a f@.szt, ugyan olyan ütődött barom a legtöbb lány is mint a fiúk, korfüggetlen... Egy lány igenis legyen hűséges, szeresse a másikat, becsülje meg, ne mutogassa magát.. Esetembe ne használja ki hogy jobban kötődök és szeretek mint az átlagos emberek, de hát ugye a lehetetlenre vágyok.. (egy normálisabb lányra:D)

18f

2019. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!