Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borderline-ként lehet valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline-ként lehet valaha megértő, elfogadó, szerető társam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok még 18, és nem diagnosztizáltak még borderline-al, de nagyon nagyon valószínű hogy az (is) van.


Eddigi tapasztalataim alapján nagyon nagyon NAGYON nehezen fogják fel mások a tüneteim súlyosságát, és azt hogy az Ő szavuk/tettük hogyan hat rám.

Hagyjam az ismerkedést, egyáltalán megérné ezzel foglalkoznom?



2019. okt. 23. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
mi?
2019. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Van egy borderline barátom. Tök normális, meg se mondanám ha nem mondta volna. Szóval nincs ebben semmi gond, ha elfogadó embereket találsz.
2019. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne lehetne? Lehet simán... A bordereknél általában a probléma az, hogy leginkább a nárcisztikus emberekhez vonzódnak. Persze figyelj arra, hogy akármennyire is rossz, mindenképpen próbáld magadat a lehető legjobban helyretenni, mert tud problémát okozni és sokan nem viselik a brutális hangulatingadozásokat. Viszont, ha magadon is próbálsz segíteni (terápiákkal, ha nagyon szükséges, akkor gyógyszerrel), akkor könnyebben tudsz megmaradni a megfelelő társ mellett.
2019. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Lehet olyan társad, aki elfogad minden nyűgöddel együtt. Csak te hiszed majd azt folyamatosan, hogy utál téged, és ezért te is igyekszel majd nem eltúlozva szeretni őt, mint az elején, amikor csak titokban rajongtál érte. Mert ha kiadod magad, ha feltárod az érzéseidet, biztos vagy benne, hogy ő meggyalázza őket és eltipor. És ezért tűnik aztán majd úgy, mintha utálnád. Még el se árult, de már gyűlölöd érte. Ilyen ez.
2019. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"sokan nem viselik a brutális hangulatingadozásokat" ki viselné? :'D


Az is a probléma amúgy hogy igen bevonzanak a nárcisztikus emberek, meg az antisocial-ok, majd jön a nagy pofáraesés és a pánikrohamok..

2019. okt. 23. 18:11
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Úgy értettem, hogy valaki sokkal megértőbb, de a többség nem. Nekem volt nárci párom, apokalipszis volt, de volt egy nem nárcisztikusom is... Rajta meg én "uralkodtam". Borderline-oknál gyakori ez a két véglet, ezért kell mindenképpen csökkenteni a probléma mértékét.
2019. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi barátok vagyunk
2019. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
#6. Mint ha rólam írtad volna. Mostani párom nárcisztikus. Szeretjük egymást, csak nagyon nehéz.
2019. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
#4 ... nemtudom borderem van e vagy sem. Nem igazan merek elmenni dokihoz DE megfogalmaztad azt amit evekota hatalmas kalvarianak elek meg es azt hittem elb@$zott vagyok. Az vagyok de akkor lehet neve is van ennek az egesznek?...21/l
2019. okt. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ember légyszi ezt ne itt, én válaszokat várok.
2019. okt. 30. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!