Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Van olyan lány még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan lány még aki szívesen elmegy egy fiúval természetet járni, felfedezni helyeket és szeret utazni?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves fiú vagyok nagy városban élek és az a baj, hogy én egy külvárosi részén lakom és nagyon szeretek itt lenni, mert minden elérhető és közel van a természet, iskola, bevásárló központ, játszótér, akármi.

Egy olyan lányt keresek közel 3 éve, akivel el tudnék menni kirándulni, elmehetnénk együtt sportolni, jégkocsolyázni télen, biciklizni, kosarazni, röppladbázni, tollaslabdázni, gokártozni. Ezeket a sportokat eléggée szeretem csak sokkal jobban menne és jobban érezném magam, ha valakivel együtt is csinálhatnám. Iskolában nincs ilyenre lehetőség lány hiány miatt. Aztán abba is belegondoltam, hogy lehet, hogy ő mutatna meg valami újat nekem illetve tanulhatnék tőle.


Vajon van még ilyen kaliberű lány?


Köszönöm előre is minden kedves hozzászólónnak!



2019. okt. 25. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek. Nem azt mondom hogy ügyes is vagyok mindegyikben de bármilyen sportot szívesen ki próbálok, utazgatni, túrázgatni meg nagyon szeretek.

20N

2019. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok ugyan úgy külváros de erdő mellett és imádok ott sétálni. Bár én a barátaimmal bárhol jól tudom magam érezni. De a természet tud egy olyan hangulatot adni mint semmi más
2019. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tök jó programok, a barátnőimmel gyakran járunk ilyenekere.


Szóval igen, bőven vagyunk ilyen lányok.


18/L

2019. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ennek igazán örülök, köszönöm az eddigi válaszokat!

A problémát az okozza, hogy a fiú barátaim más beállítottságuak és nem ez az a tér, amiben támogatnak engem és velem tartanak. Megbízhatóak, de egyiket sem veszem rá, hogy menjünk el játszani, sportolni. Lány barátaim meg még ennyire sincs, gyakorlatilag 3 év alatt összesn 5 lányt ismertem meg. Ennél többel nem is beszélgetek már. Ezért gondolkdotam azon, hogy ha lánnyal sportolok, és kialakítok egy közös hobbit vele, akkor barát is lehet és hasznot is meríthetek belőle.


Még jöhetnek válaszok :D

2019. okt. 25. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Heló
2019. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretek:) Imádom a természetet, a túrázást, utazást. L15
2019. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretek a természetben lenni és kimozdulni.

17/l

2019. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek a természetben túrázni meg úgymond felfedezni, régebben is jártam az unokatesómékkal a közeli erdőbe, hiányoznak is azok az évek. Sportolni nagyon szeretek, meg szeretek új dolgokat is kipróbálni. A kirandulásokat meg egyszerűen imádom!

L/18

2019. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lányok, valamelyikőtök nem debreceni véletlenül? Akkor talán sétálhatnánk egyszer együtt is... :D

Bocsesz a képbe rondításért, csak kaptam az alkalmon. :DD 22f

2019. okt. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!