Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Az egyetemista,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az egyetemista, érettebb fiúk jönnek be, de még csak 17 vagyok és nem ismerek egyetemistákat.

Figyelt kérdés
A korosztályomban a fiúk olyan éretlenül tudnak viselkedni.

2019. okt. 25. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódj, van normális fiatal fiú is, csak vedd észre
2019. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
93%

Egyetemisták között is vannak rondák, bunkók, szegények, büdösek, nem ezen múlik.

Egy 18-19 éves gimnazista srác is lehet ugyan olyan komoly és értelmes.

2019. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem ismersz egyet sem, akkor miből gondolod, hogy ők jönnek be? Gondolom csak az tetszik bennük, hogy milyen menők, mert ők egyetemisták, milyen menő lennél te is ha valaki egy egyetemistával látna ....
2019. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is, es meg a kor is stimmel.

Azert, mert velük talan mar lehet beszélgetni olyan dolgokról, olyan minőségben, amikrol egy gimissel pl. nem lehet. Sot, meg tanulhatsz is tőlük.

2019. okt. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Attól a +1 évtől marha okosabbak lesznek, pláne hogy az első év a golyabulikrol szól
2019. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%
Gyere gyere.
2019. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Thats my girl. 😂💕 Én 18 vagyok, még gimis de teljesen megértelek. Ha eljársz helyekre, koncertek, bulik, pubok, romkocsmák tuti megismersz pár egyetemista srácot.
2019. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha ismernél egyet is, akkor nem jönnének be.

Úgy mondom lányként, hogy a BME-re járok, ahol azért elég sok egyetemista srácot lehet látni, és hát a túlnyomó többség kritikán aluli

2019. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Ezt tényleg nem rosszindulatból írom, de azért a BME-s egyetemisták nem az átlag ilyen szempontból :D


Kérdező, nekem írhatsz, ha szeretnél :)

2019. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#8 ez miben bizonyul meg, mármint tényleg nem először hallom ezt de nagyon érdekel a miértje.
2023. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!