Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok miről beszélgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok miről beszélgetni lányokkal, szerintem túl unalmasnak tartanak, néha meg sem tudok szólalni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már olyan, hogy pl infóórán kezdett volna beszélgetni velem egy esélyes csaj, miután segítséget kért és én meg csak annyit tudtam válaszolni, hogy hát ige, nagyon nehéz, de bele lehet jönni. (egy program használata) Semmi több! Meg chatelni sem tudok, mert uncsi. Nem tudok miről beszélgetni. 17f Valami tanács?
2019. okt. 30. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ez sok embernél így van.

Én például az ellentéte vagyok ennek. Nagyon sokan idegesítőnek találnak. Próbálkozz, mást úgyse nagyon tudsz.

2019. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi én se tudok olyan fiúkkal beszélgetni akik tetszenek aki nem tetszik azokkal meg de aki tetszik egy értelmes szót se tudok kinyögni. Próbálkozz és bele jössz

17L

2019. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úristen ez nagyon sameee

Ha gondolod beszéljünk priviben, kiváncsi vagyok részletesebben a tapasztalataidra :D megnyugtat hogy nem egyedül vagyok ilyen életképtelen

17L

2019. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!