Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves múltam,de soha nem volt még barátom sőt még soha nem is csókolóztam. Nem volt még egy olyan fiú se aki tényleg komolyan akarna tőlem valamit. Elég nehezen nyílok meg új embereknek, de ha valakit kedvelek akkor kb le se lehet lőni annyit tudok beszélni bármiről. A baráti társaságunkban én vagyok az úgymond “viccmester” de ha kell nagyon komoly is tudok lenni. Nem tudom mit csinálhatok rosszul, hogy egy fiúnak sem jövök be.

Külsőre divatosan öltözködöm, ápolt vagyok. Eléggé adok a kinézetemre.

Tényleg nincsenek nagy elvárásaim a fiúkkal szemben. Régen azok voltak, de rájöttem, hogy nem vagyok énse olyan nagy szám.

Igazából van egy fiú aki tetszik nekem, de az egyik legnagyobb baj, hogy osztálytársam. Néha szoktunk beszélgetni, de inkább csak sulis dolgokról. Mostanában egyre többször jön oda hozzánk, de ez ugyebár semmit nem jelent. Nagyon érdekelne, hogy ő vajon mit gondolhat rólam, de ahhoz nincs bátorságom hogy odamenjek hozzá és megkérdezzem.

Nemtudom mit kéne tennem, hogy végre valaki felfigyeljen rám.

Az is baj, hogy nem vagyok valami nagy bulizós lány. Igazából csak akkor mozdulok ki itthonról amikor suliba vagy edzeni megyek, meg néha a barátnőimmel valahova.

Miben kéne változnom? Honnan tudhatnàm meg,hogy bejövök e az osztálytársamnak?(egyszer az egyik barátnőm azt mondta, hogy szerinte igen,mert nyáron volt valami ami ezzel a fiúval kapcsolatos de erre nem tudok semmit alapozni)

18/L



2019. okt. 30. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta?
2019. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 mit?
2019. okt. 30. 22:41
 3/12 anonim válasza:
46%
Járj többet bulizni, ezzel próbálkozom én is. :) 17/f
2019. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
78%
Szerintem ne buliban próbálj imserkedni. Eddig semelyik ismerősömnek nem lett még komoly kapcsolata olyan partnerrel, akit egy buliban ismert meg. Persze ha egyéjszakás kalandra vágysz, akkor rajta. Arra lehet partnert találni buliban...
2019. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek izgulsz, egyetemen úgy is össze leszel zárva egy halom értelmes emberrel. Ott majd úgyis találsz valakit
2019. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha a fiú egyre többször jön oda hozzád, az egyáltalán nem biztos, hogy nem jelent semmit. Próbáld meg megtudni Tőle, hogy többet érez -e irántad a barátságnál. Nincs mitől félned. Ne félj a visszautasítástól. Gondolj a mondásra: "Néma gyereknek az anyja sem látja a fától az erdőt." Viccet félretéve, a kulcs itt is a kommunikáció, mint még nagyon sok élethelyzetben. Nem kell rögtön azzal indítanod, hogy "Szia, bejövök Neked?" Inkább beszélgess vele akár rendszeresebben, és amikor olyan a helyzet, kezdj el vele beszélgetni a kapcsolatokról, hogy volt -e már barátnője, van -e jelenleg, stb, stb... Aztán majd a beszélgetés ad rá alkalmat, hogy megtudd, bejössz -e neki. Sok sikert, és bátorság!
2019. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ne azért járj bulizni, hogy tartós kapcsolathoz part találj, mert az elég problémás, de persze vannak kivételek

azért menj el bulizni, mert te szeretnél, ne kifejezetten/görcsösen ismerkedési céllal


Egyébként majd biztos rad talál az igazi, ne aggódj 🙂


Én is egy “véletlen” miatt találtam rá a baratomra 😃

Ugyanúgy nem vagyok bulizos, soha egy buliban sem voltam, mégis rám talált a szerelem, szóval kitartás ;)

2019. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kisördög1 ***** válasza:
Nem látlak így nehéz megmondai mi lehet a baj, pedig tök normálisnak tünsz a leírtak alapján. Ha ennek az osztálytársadnak nem jösz, be majd másnak biztosan, persze lehet hogy csak fél megtenni az első lépést.
2019. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dolgozz az önbizalmadon először.
2019. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanebben a cipőben járok én is. Nos, én azt tanácsolom, hogy ne kérdezz rá a fiúnál célzottan a dologra, inkább próbálj meg egy kicsit flörtölni, incselkedni vele, de ha nagyon nem veszi fel, akkor hagyd. Csak azért mondom, hogy ne kerülj kellemetlen helyzetbe. Nekem sincs túl nagy önbizalmam, és először ezt egy tőlem 10 évvel idősebb sráccal próbáltam, sajnos az idősebbek jobban szót értek amit sajnálok, mert tetszenek korombeliek is de egyszerűen képtelen vagyok velük kommunikálni.

Amúgy te szoktál más fiúkkal is beszélni általánosságban? Mert lehet hogy az a baj hogy te is keveset kommunikálsz

2019. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!