Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderrel kapcsolatban tanács?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderrel kapcsolatban tanács? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval másfél hete regisztráltam Tinderre, miért ne alapon. És ennyi idő alatt négy lányból(nem tudom ez sok-e, vagy sem) egy sem írt vissza 3-4 nap után sem, bármit írtam kezdés képpen.



Tehát az lenne a kérdésem, hogy ez normális-e, vagy mivel lehet a baj?


*azon kívül, hogy türelmetlen vagyok😅*


2019. okt. 31. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jó a szöveged.
2019. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a tindert. A legtöbb lány ego simogatásért van fent.
2019. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 K.Ádám válasza:

Teljesen normális, ne aggódj.

Amíg egy átlagos férfi felhasználó csoda, ha heti pár matchet "szerez", addig egy átlagos lány akár napi 30-at is, ha szintén aktívan Tinderezik.

Abból a 30-ból 15 rá is ír. Hacsak nem írsz valami kiemelkedőt, nem fogsz választ kapni.

Ez nem jelenti azt, hogy rossz a szöveged, csak Tinderen sokkal kreatívabbnak kell lenned, mint személyes ismerkedésnél.

De ahogy az előttem lévő is írta, hagyd a fenébe, nincs értelme az egésznek, sőt, akár negatívan is hathat rád.

2019. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!