Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? (Hosszú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? (Hosszú kifejtés lent)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, életem során még egyszer sem volt barátom. Viszont félreértések elkerülése véget nem sajnáltatni terveztem magam, h egyedül halok meg és társai, szimplán csak megoldást szeretnék találni a problémámra. Nem az a baj, h nem tetszem a fiúknak, mert e felöl nem panaszkodhatok. Általában nem is hiszik el h kb egy (normális) 12 éves szintjén vagyok a fiúkkal való tapasztalataim téren. Nem is olyan rég volt egy elég nagy szerelmi csalódásom. Mindig is ő volt a gyerekkori crushom, és újra elkezdtük tartani a kapcsolatot. Normális, intelligens, jól neveltnek tűnt, akivel bármiről eltudtam beszélgetni, neki is széles volt az érdeklődési köre, és érettnek tűnt a korához képest, de egyben mindig benne volt minden tréfában. De mindig felhozta a szex témát egyre többször és többször, sőt óvszert is láttam nála. Meg is szakítottam vele minél hamarabb a kapcsolatot, mert én ilyen formában nem vagyok vevő semmire és ehhez tartom is magam. Nem a szexszel van baj, nem vagyok állszent, mert bennem is dúlnak a hormonok rendesen. De még csókolózni se csókolóztam senkivel, nem h még lefeküdni, amit meg nyilván úgy tervezek, h párkapcsolatban vagyok. És ez már nem az első alkalom volt. Nem tartom magam kihívónak, eleve fiatalabbnak is tűnök a koromnál, alacsony vagyok, vékony testalkattal és elég kislányos arccal. Ahhoz képest leszólítanak a fuckboyoknál fuckboyobbak. Jó, persze attól még adok magamra, mert úgy gondolom, h az embernek kívül-belül igényesnek kéne lennie, tisztelnie saját magát annyira. Nem végzek semmilyen káros tevékenységet, ami árthatna az egészségemnek, edzeni is járok, a bulizás se vonzott sosem, de ettől függetlenül szeretek kikapcsolódni a barátaimmal, amit sztem alkohol nélkül is lehet. Vannak céljaim, elég sok minden érdekel, amit a fejembe veszek véghez is viszem, és mindig vannak új dolgok, amit tanulhatok. Hasonló elvárásaim vannak, semmi olyan, amit én ne tudnék nyújtani, de kompromisszum képes is vagyok. Mostanában is nem rég voltam egy randin egy sráccal, aki az elején nagyon megtetszett ő is értelmesnek tűnt, célokkal, hasonló értékrenddel... aztán este pikáns képeket kért tőlem.:)) Szóval még csak azt se mondanám, h a fuckboyok tetszenek, mert az elején tök normálisnak tűnnek... Komolyan miért nem tudják lehűteni a farkukat és több vért engedni az agyukba? Most vagy én vagyok az ilyen szerencsétlen, h az ilyeneket vonzom be vagy h ismételjem magam... mit csinálok rosszul?:)

2019. nov. 1. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem te vagy a szerencsétlen, az emberek lettek ilyenek. De nem csak a fiúk... A lányoknak meg általában az a baj, ha nem akarom ágyba vinni az első nap amint kimondjuk, hogy együtt vagyunk. Aztán hallgathatom a hisztit. Pedig szerintem ennek inkább egy szép, meghitt, romantikus dolognak kellene lennie. De hát manapság már mi megyünk ritkaszámba.
2019. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem rosszul csinálnál bármit, egyszerűen még nem találkoztál olyan fiúval, akivel azonos az értékrendetek, látásmódotok.


Egyébként nem kell a szex témától sem megijedni, egy idő után bárkivel feljöhet beszélgetés szintjén. Nyilván a kulturált módjára gondolok, nem arra, hogy ő szeretne lefeküdni veled, azért beszél erről állandóan és obszcén és indiszkrét kérdéseket tesz fel. Ez sem tabu téma szerintem.


Egyébként teljesen normális és értékelendő személyiség vagy ezen néhány sor alapján. Arra sajnos nincs olyan nagy ráhatásunk, kiket vonzunk be... (erről lehetne mesélni).


Amúgy, hogy van néhány (szerintem debil) srác, aki ennyire rámenős, azért is előfordulhat, mert vannak olyan lányok, akiknek ez jön be...

Maga a kérdés nem érdekes, de a 36. választ lehet érdemes elolvasnod, fordított helyzetek is előfordulnak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Nem olyan egyszerű sajnos ez az ismerkedés, ha van egy igényünk milyen legyen a másik.


F22

2019. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Igen, direkt igyekeztem nem általánosítani, mert nem nem függő ki milyen. Ebből is látszik, h még vannak emberséges emberek, mégha kevés is. Csak ez a legnehezebb. Várni.:(
2019. nov. 1. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Foglald el magad, legyen hobbid, céljaid, járj el barátokkal erre-arra, amik minden nap lefoglalnak. Így talán nem lesz olyan nehéz a várakozás se :)

Az igényeidből szerintem ne engedj, ha beéred egy olyannal, aki ellentmond a vágyaiddal, vele sose fogod igazán jól érezni magad. Legfeljebb ideig-óráig.

2019. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján semmit nem csinálsz rosszul, sőt, tiszteletre méltó és ritka a hozzáálásod, én is egy az egyben ugyanezt vallom.

Sajnos manapság csak a szex meg a piálás megy 5 perc után az Instalányok és az öntelt kanférgek között, a ,,rendes" lányok és fiúk illetve az ő kapcsolatuk meg ,,looser" meg kuriózum manapság.

Mást nem tehetünk, hogy keressük a kivételeket, egyszer csak találunk :)

Ne változtass magadon miattuk, nem éri meg, nem is szabad. Sok szerencsét!

17/F

2019. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmit sem csinálsz rosszul, csak még nem találkoztál a neked megfelelővel. Van belőlük sok, csak légy türelmes. Megéri.

Ffi.

2019. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!