Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányok ti összejönnétek egy kissé lelkileg labilis sráccal aki szenved és tudtában vagytok annak hogy lehet hogy jó ember csak szükségevan valakire aki szeresse?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
nem
2019. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszene a személyisége akkor igen.
2019. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ de én adnék egy esélyt egy ilyen srácnak már csak azért is mert én is retardált vagyok kicsit lelkileg
2019. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző +1
2019. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, adnék neki egy esélyt, mert teljes mértékben át tudnám őt érezni, és ha megfogna a személyisége, miért is ne.
2019. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is labilis vagyok nagyon de csak párkapcsolatok terén. Emiatt nem. Két labilis már nem lenne normális együtt :D

Meg ettől függetlenül is a magabiztosság az egyik legfontosabb tulajdonság amit majd a páromtól "elvárok" ( nem kell véresen komolyan venni. És nem azt mondom hogy én önbizalomhiányos vagyok, mert nem. Emiatt a párom se legyen az.

16/L

2019. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!