Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval kezdem az elején. Én egy fiatal pesti lány vagyok és szeretnék ismerkedni. Ezzel csak az a gond, hogy a fiúk nem érdeklődnek irántam. Én pedig sajnos nem vagyok egy kezdeményezős típus. A csodára pedig nem akarok várni 😂


Mit tehetnék az ügy érdekében?

Nem vagyok szép, nem vagyok csinos. Így esélytelen, hogy egy fiú észrevegyen?

Ezek miatt nem is merek kezdeményezni.



2019. nov. 1. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismernéd Friedrich Schillert tuti felfigyelne rád valaki
2019. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya nő nincs, csak szép, szebb és még szebb. Nem láttál még sosem előnytelen külsejű nőt karon fogva sétálni egy férfivel és gyerekekkel?

Van időd, hiszen még fiatal vagy. Van még királyfi, ha nem is hófehér paripán jön...

Ffi.

2019. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy kis önbizalmat. Hidd el megéri :)
2019. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, szép vagy, csak hidd el. Anélkül nem fog menni.
2019. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden lány szép valakinek, a szépség szubjektív.

Egy kis önbizalom :)

17/F

2019. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! ☺️
2019. nov. 1. 21:26
 7/7 B25 ***** válasza:
100%

A külsődön szerintem mindig tudsz változtatni. A szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik. Sokat számít egy jó frizura, egy egyedi öltözködési stílus. Az alakodat pedig sporttal tudod formálni.

Szedj össze egy kis önbizalmat, hidd el annál feltűnőbb és vonzóbb dolog nem viselhet egy nő, mint a magabiztosság.

Sok sikert!

2019. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!