Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezek az arányok nagyon rosszak? 160cm vagyok

[link]

Nem látom magam csúnyának legalábbis az arcom nem. Mondjuk van rajta jópár archiba,pattanás. De kedves vagyok, ha tudok segitek akarmiben. Bár kicsit visszahúzódó vagyok és önbizalom hiányos. Jó lenne ha valaki már igazán szeretne. Akikkel beszéltem fiúk és szimpatizáltak velem mind azt mondták hogy aranyos vagyok, jófej csaj stb.. De ez csak interneten volt és videochatben mondták nekem. A személyesen miért nem kellek senkinek??



2019. nov. 2. 21:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt:16/l
2019. nov. 2. 21:37
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Szia, igazából a leírtak alapján rendesnek tűnsz, és csak az önértékelésedben lehet a hiba, én szívesen megismerkednék veled :)
2019. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ez kamu hogy nem kellesz senkinek majd biztos találkozol valakivel akinek kelleni fogsz
2019. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Kuldj egy kepet magadrol :D
2019. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy egyedül vagyok de ezek a számok semmit nem mondanak. Esetleg ha emberépítész mérnök lennék akkor talàn, de így nem
2019. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Valamiért kitiltották a kérdezôt :(


Pedig épp válaszolni akartam a privátjára :/

2019. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát ezek a számok nekem se mondanak semmit
2019. nov. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan lemérted ezért minden porcikádat? Ezen nem kéne ennyire görcsölnöd. Majd megtalálod az igazit. Én ezt nem erőltetem egyébként, bár már én és barátaim is mondják hogy kéne már egy barátnő nekem. Már 1,5 éve nem volt. De én viszont keresem a társaságokat. Egyre több helyre járok és próbálok sok embert megismerni és így sokkal több esélyem lesz arra, hogy megtaláljam azt az embert akivel viszont kedveljük egymást.

Én neked is ezt ajánlom!

2019. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként precíz vagy, szépen leírtad a méreteidet, értelmesen, elkülönítve. Ezzel most csak arra akartam utalni, hogy van eszed, a helyesírásodon is látszik. Ez már is egy pont az önbizalomnak. Láttam egyszer Facebookon egy kb. 2 mázsás ürgét egy bomba nővel. Közös gyerek is volt. Nem a külső a minden, jó apa meg amúgy sem attól lesz valaki, hogy mekkora a karja.
2019. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!