Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan 17 éves fiú, aki egyáltalán nem szeretne járni senkivel?

Figyelt kérdés
Van egy jó fiú barátom, aki egy ideje megtetszett. De olyan, mintha senkivel nem akarna járni, és nem tekintene rám lányként. Lehetséges ez?

2019. nov. 3. 12:44
 1/7 anonim válasza:
11%

én 21 évesen kezdtem valakivel járni, dde utána se...

nekem az a fura, hogy a mai okádék nőkkel valaki egyáltalan akarna kezdeni valamit.

2019. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy ő undorodna a lányoktól. Maximum úgy van vele, hogy nincs semmi értelme ilyen korban járni valakivel, vagy nem tudom.
2019. nov. 3. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik haverom volt ilyen. Úgyhogy van ilyen, igen.
2019. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyes bocs. Miért vagyunk okádékok megkérdezhetem?
2019. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2 és mikor változott meg?

2019. nov. 3. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Haverom most 20, körülbelül most van úgy, hogy jó lenne járni valakivel, de nem erőlteti meg magát miatta. Szóval úgy van vele, hogy jó lenne, de nem tesz érte, elvan magában. Én meg most vagyok úgy, hogy már nem akarok barátnőt. 17 évesen akartam, most 20 vagyok és már nem akarok, nincs rá szükségem.

2019. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) és miért érzed így?
2019. nov. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!