Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszem neki vagy csak én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön nekem, reggelente találkozunk társaságban, ha ketten vagyunk dumálunk kicsit de amúgy nem. Nem igazán veszem észre hogy nézne vagy akármi. Nem írtam neki még, feleslegesnek tartottam, hisz ha egy srác akar valamit csak megkeres.

Egy barátom szerint lehet csak félénk a srác és ezért nem lép bár ha komolyan akarna valamit azért...

Van más aki kimutatja de így nem akartam esélyt adni hogy a másikra várok, lehet feleslegesen


2019. nov. 3. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyibôl nem lehet megmondani, bármelyik lehet
2019. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"hisz ha egy srác akar valamit csak megkeres."


És ha egy lány akar valamit, akkor vár a csodára? Ugyan úgy rá lehet írni valakire lányként is, ugyan úgy tudsz kezdeményezni stb. Ha egyszer Te vetted észre őt, neked tetszett meg, akkor neked kell kezdeményezni, aztán lehet hogy ha megismer, neki is szimpatikus leszel.

2019. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyire feltűnőbben viselkedsz? Lehet nem veszi észre még mindig...
2019. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De a lényeg, sokszor szemezd vele, keresd a társaságát mindig... Ha tudsz, mindig mosolyogj rá
2019. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokszor néztem őt, amikor rámnézett elnéztem, már mosolyogtam is rá ha olyan volt a helyzet, mindig megkérdezem tőle miujság, milyen volta hétvégéje stb. Ennyiből sem veheti le vagy csak szimplán nem érdekli?🙄
2019. nov. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!