Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést egy fiúal az interneten?

Figyelt kérdés

Másik városban él, iskolába is máshova jár, és az egyetlen közös bennünk, hogy ismerem a mamáját, mivel egy utcában lakunk. Esély sincs arra, hogy akármikor is találkozzunk, így arra gondoltam, ráírok. De nem tudom, hogyan kezdjek neki. Amúgy sem nagyon szoktam Facebook-on beszélgetni, hát még egy idegen sráccal végképp nem tudom, hogyan működik ez. Nem akarok nyomulósnak tűnni, vagy valami, mert amúgy a valóságban nem vagyok olyan, de az internet keményebb dió...

Mit írhatnák a „Szia” után? Biztosan sokaknak van már tapasztalata. Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 4. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én is írtam így egyszer fiúnak.Nagyjából onnan ismertem, hogy a szüleink régen ismerték egymást, egy utcában lakunk, régen játszottunk egyutt mikor kicsik voltunk.

Tök normálisan és egyáltalán nem nyomulósan írtam neki, csak leírtam hogy innen meg onna ismerem, és azért írok neki, mert kíváncsi vagyok,hogy ő emlékszik-e rám.Na hát erre fél éve nem válaszolt,amit én elég nagy bunkóságnak tartok, miután egy tök normális hangvételű üzenet volt.Csak hát ugye a képernyő mögé könnyű elbújni.Szóval én azta taktikát választottam, hogy leírtam mi a "közös" kapcsolódási pont, és hogy ő emlékszik-e erre stb...Nekem ez a "taktika",mint látod nem jött be, de másnál talán működhety tehát mindenképp fűzd bele, hogy ismered a nagymamáját,mennyire kedves, és hogy ő szokott e járni a mamájához, vagy milyen gyakran jár, valami ilyesmit tudok elképzelni.

2019. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!