Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú, aki a húgommal jár egy iskolába. Velem egy idős, 10.es. Egyszer láttam élőben, de facebookon, instán, és snapan is ismerősöm. Instán én követtem be, facebookom ő jelölt be. Szóval kicsit kölcsönösnek érzem a dolgot. Hogy kelthetném fel magamra figyelmét? Sztem lenne esélyem nála. Nagyon szimpatikus, laza fiú, és én nagyon szeretném jobban megismerni! Szeretnék pár tanácsot kérni!

2019. nov. 5. 23:27
 1/4 anonim válasza:

Húgod osztályába jár de veled egy idős az nekem kicsit fura, de nem ezen van a hangsúly.

Szerintem kezd el vele chatelni, mindig annyit írj amennyit ő is, szép lassan de hosszú beszélgetéseitek lesznek ha egymásra tudtuk hangolódni. Utána ha tökös a srác akkor lebeszél egy talit, utána megy minden a maga módján tovább.

Szerintem ne vegyél fel maszkokat, ismerje meg az őszinte éned.

2019. nov. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A húgom, 8. Ő pedig 10. De ez tenyleg lenyegtelen
2019. nov. 6. 00:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, próbáltam privit küldeni de nem tudok neked valamiért... Te tudnál esetleg?
2019. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Olcsiver válasza:

Egy kis serpenyő a tarkónak sosem ártott senkinek. Becserkészed amikor kijön az iskolából, majd amikor senki sem látja, majd álomba szenderíted.

Ha elsőre nem sikerül, csupán ismétlés meg.


Ha nem működik, akkor utána beszélj vele a kapcsolatról, hátha úgy sikerül, de mindenképp próbáld az előttit.


Előre is szívesen

2019. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!