Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyre jobban úgy érzem, hogy magányos vagyok... Már ami a párkapcsolatot illeti. Fiatal vagyok, nem vagyok elkésve semmivel, de egyszerűen vágyom egy kapcsolatra. A fiúknál nem vagyok népszerű, esélytelen hogy leszólítson egy srác.

Azt gondoltam megpróbálok interneten ismerkedni. Lesz ami lesz. Nem veszíthetek semmit.


Tudtok valami oldalt ahova aránylag normális emberek járnak? 😅 (és nem társkereső)


L



2019. nov. 8. 16:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%
Várd a privát űzeneteket, lesz bőven
2019. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy fiatal?
2019. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nos hasonló vagyok én is. Mennyi idős vagy? Talááán...
2019. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Tinder
2019. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Vagy Insta
2019. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tindert ajánlom. Lányok szokták inkább lenézni az arra járó fiúkat így neked nagyobb szerencséd lenne mint nekem.

Instagram, ha kevésbé vagy kezdeményezős, mert ugye a tinder az olyan hogy tulajdonképpen ha ott vagy akkor te húsnap számítasz. Sokan szokták hús piacnak hívni

Intagrammon akkor fiúk képei alá írhatnál, hogy ez a kép nagyon jó lett. És ha felkelti az érdeklődését akkor

2019. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Írhatsz, ha gondolod...
2019. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Gyakorit nem ajánlom. Itt semmit nem látsz a helyesírásán kívűl
2019. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom miért írják sokan azt, hogy interneten. Járj el bárhová ahol személyesen normális emberekkel tudsz beszélni pl. könyvtár. A ami fiúk olyan félénkek (vagy esetleg beképzeltek) kevés az esély rá, hogy leszólít valamelyik. Eza 21.század simán kezdeményezhetsz te is.
2019. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Egyenjogúság van!

Te harcoltál érte: akkor használd ki az előnyeit.

Nyugodtan kezdeményezhetsz te is.

Interneten is lehet, de ott se könnyebb.

2019. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!