Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van rá esély, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van rá esély, hogyan hozzam ezt össze? 19f

Figyelt kérdés

Nagyon sötét a világnézetem, nem utálom az embereket meg ilyesmi, de nem szeretek másokkal kiemelten foglalkozni.

Régen félénk voltam, ma már nincs ilyesmi, csak maradt ez a lelki üresség, amit úgy érzem, egy lány tudna erősíteni.

Nemrég összehoztam egy hasonlót, megnyíltam felé, mintha nem is önmagam lettem volna.

Ő semmi olyat nem látott bennem, amit én gondoltam, már egy kézfogás után kérte, hogy változzak meg és legyek nyitott.

Ha olyan a helyzet, munkahely stb, bármilyen emberrel el vagyok.

Ő meg olyan, hogy az utcán is megáll barátkozni mert mért ne..

Engem valahogy nem érdekelnek más emberek, csak akikkel elkerülhetetlen, hogy el legyek.

Általában tetszem a lányoknak, azthiszem, mert volt már több aki mondta is. Inkább belűl érzek lyukat magamban, egy hatalmasat.

Nem tudom mivel javítsak ezen az érzésen.

Én nagyon azt érzem, hogy csak egy ugyan ilyen vagy hasonlö lánnyal lennék "boldog".

Teljesen más fajta embereket nem érzek magamhoz valónak, még ha változtatnék a hozzáállásomon is tudnám, hogy nem érezném nyugodtnak magam.


2019. nov. 9. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj meg hasonló lányt keresni.
2019. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rájöttem.. Ez a problémám. :) xd
2019. nov. 9. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak egy olyan lánnyal tudsz teljes egész lenni, aki hasonló mint te.

Szokták mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymást, meg hogy másképp unalmas lenne... Tapasztalatból mondom, ha a másságotok nem egészíti ki egymást, akkor az hosszútávon megmérgezi a kapcsolatot.

28/L

2019. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, főképp ez az oka, hogy nem sajnálom, nem mentem tovább ezzel a lánnyal a kézfogásnál. Viszont akkor sem tudom hol, vagy mit kezdjek ilyenkor magammal.
2019. nov. 9. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3/4-es vagyok. Rá kellene jönnöd valahogy arra, hogy miért érzed ezt az ürességet. Én, akkor éreztem ezt, amikor nem lehettem önmagam, mert a társadalmi elvárásoknak akartam megfelelni. Általában, mikor érzed magad boldognak?
2019. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok olyan zárkózott vagyok idegenekkel és egyszerűen nem találok olyan embert aki hasonló lenne bennem is meg van ez az üresség és zárkozott is ha érzelmekröl van szó én se tudom mit csináljak 17L
2019. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!