Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha van rá esély, hogyan hozzam ezt össze? 19f

Nagyon sötét a világnézetem, nem utálom az embereket meg ilyesmi, de nem szeretek másokkal kiemelten foglalkozni.

Régen félénk voltam, ma már nincs ilyesmi, csak maradt ez a lelki üresség, amit úgy érzem, egy lány tudna erősíteni.

Nemrég összehoztam egy hasonlót, megnyíltam felé, mintha nem is önmagam lettem volna.

Ő semmi olyat nem látott bennem, amit én gondoltam, már egy kézfogás után kérte, hogy változzak meg és legyek nyitott.

Ha olyan a helyzet, munkahely stb, bármilyen emberrel el vagyok.

Ő meg olyan, hogy az utcán is megáll barátkozni mert mért ne..

Engem valahogy nem érdekelnek más emberek, csak akikkel elkerülhetetlen, hogy el legyek.

Általában tetszem a lányoknak, azthiszem, mert volt már több aki mondta is. Inkább belűl érzek lyukat magamban, egy hatalmasat.

Nem tudom mivel javítsak ezen az érzésen.

Én nagyon azt érzem, hogy csak egy ugyan ilyen vagy hasonlö lánnyal lennék "boldog".

Teljesen más fajta embereket nem érzek magamhoz valónak, még ha változtatnék a hozzáállásomon is tudnám, hogy nem érezném nyugodtnak magam.

nov. 9. 15:15  Privát üzenet  

A válaszok
Inkább próbálj meg hasonló lányt keresni.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont nov. 9. 15:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rájöttem.. Ez a problémám. :) xd

# 2/6Időpont nov. 9. 15:31 Privát üzenet

Csak egy olyan lánnyal tudsz teljes egész lenni, aki hasonló mint te.

Szokták mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymást, meg hogy másképp unalmas lenne... Tapasztalatból mondom, ha a másságotok nem egészíti ki egymást, akkor az hosszútávon megmérgezi a kapcsolatot.

28/L

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont nov. 9. 15:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, főképp ez az oka, hogy nem sajnálom, nem mentem tovább ezzel a lánnyal a kézfogásnál. Viszont akkor sem tudom hol, vagy mit kezdjek ilyenkor magammal.

# 4/6Időpont nov. 9. 15:59 Privát üzenet
A 3/4-es vagyok. Rá kellene jönnöd valahogy arra, hogy miért érzed ezt az ürességet. Én, akkor éreztem ezt, amikor nem lehettem önmagam, mert a társadalmi elvárásoknak akartam megfelelni. Általában, mikor érzed magad boldognak?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont nov. 9. 16:07 Privát üzenet
Én is hasonló helyzetben vagyok olyan zárkózott vagyok idegenekkel és egyszerűen nem találok olyan embert aki hasonló lenne bennem is meg van ez az üresség és zárkozott is ha érzelmekröl van szó én se tudom mit csináljak 17L

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont nov. 9. 21:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van esély rá hogy visszakerül épségben hozzám a karórám? Megkértem egy csaladtagom, hogy ha már úgyis megy a postára adja fel nekem ajánlott levélként az órám szervizbe, erre...
Ha véletlen elűztem egy köpetleborurut, van esély arra, hogy még valaha visszatérjen hozzám?
Ha a nimfa papagájom pár hónapja van nálam, de se nem énekel, se nem mer odajönni hozzám, akkor nincs már rá esély, hogy legyen valami változás esetleg?
Ha elkezdett más lányok iránt érdeklődni akkor hozzám már sosem fog vissza jönni? 18l
Ha az exét szereti de hozzám is vonzódik akkor semmi esélyem?
Ha csak kivűlről hozzám érintette a nemiszervét és úgy dörzsölgette, de nen volt behatolás, van esély a terhességre?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!