Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk, akiknek van baratnojuk!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, akiknek van baratnojuk! Hogy csinaljatok?

Figyelt kérdés

21 eves srac vagyok. Szuz vagyok, es meg soha nem volt baratnom. Szamtalanszor probalkoztam mar lanyokkal ismerkedni, volt olyan akivel randizni is tudtam, de avege mindig az lett hogy vagy nyomtakanul eltuntek es nem kerestek tobbe, vagy szimplan csak baratkent tudtak ram tekinteni. A kulsommel nincs baj, igenyes vagyok es oltozkodesileg is adok magamra, eleg magas is vagyok es az izomzatom is megvan. Nem vagyok ketajtos szekreny de azert van egy jo testalkatom, lanyok is mar tobbszor dicsertek a kulsomet. Ezenkivul a humorom es a belso ertekeim is jok, akik ismernek azok segitokesznek, tajekozottnak es humorosnak tartanak.

21 evesen mar kezd zavarni hogy meg soha nem volt parom, es meg szexualis elmenyem se. Ugy erzem, hogy lemaradtam mar ezekrol a dolgokrol es soha nem lesz reszem ezekben. Minden baratomnak mar kozepsuliban volt valakije vagy legalabb fekudt mar le lannyal. Mar ott tartok hogy amikor meglatok az utcan egy szerelmes part vagy egy szep lanyt, szomoru es duhos leszek hogy nekem nem lehet ilyenekben reszem.

Kerlek segitsetek, adjatok tanacsot hogy hogyan tudnek vegre part talalni. Inkabb fiuk tanacsaira lennek kivancsi, elvegre ok tudjak jobban hogyan szerezzek baratnot, de lanyok tanacsait is meghallgatom. Elore is koszonom a valaszokat, es bocsi az ekezethianyert, a gepemen angol billentyuzet van.



2019. nov. 10. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Velem el vesztheted a szuzeseged😃😃

Viccen kivul ismerkedj pl a Parom.hu-n

Ismerkedos oldalakon es ne feled ad onmagad

21/N

2019. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%

MILF-et keress!


Komolyan!

2019. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, nekem sincs barátnőm, 19/f
2019. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Miért akkora probléma ez? Lassan a kapcsolatfüggőség népbetegség?
2019. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: ez nem kapcsolatfüggőség, szimplán úgy érzem szükségem van egy társra, unom már az egyedüllétet.
2019. nov. 10. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Járj el olyan helyekre, ahol sok az ember és hozzád hasonló érdeklődési körű emberekkel ismerkedhetsz. Ha bulizós vagy, járj el bulikba és ott ismerkedj. Ha olvasni szeretsz, járj könyvtárba. Ha sportos vagy, ott is tudsz ismerkedni. Az internetes ismerkedés maradjon meg végső megoldásnak.
2019. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj én megpróbáltam mindent, interneten (tinder, badoo, love.hu filrt), iskolába is próbálkoztam gimi, egyetem. Utcán is próbálkoztam, buliba is nem jött be bármit mondtam nekik offoltak. Interneten meg alapból kb 2 párom volt de azok vissza se írtak. 14 éves kórom óta próbálkozom. De mostmár nem érdekel. De neked sok sikert

21/f

2019. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: 1:1 ugyanebben a helyzetben vagyok
2019. nov. 11. 18:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: ezeket már mind próbáltam de bárhogy próbáltam ismerkedni az lett a vége mint amit leírtam. Kezdem azt hinni hogy a nőknél azzal lehet elérni valamit ha nem kedves és udvarias, hanem tahó suttyó paraszt vagy, ugyanis az ilyen típusú paliknak mind van barátnőjük.
2019. nov. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!