Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek egy felénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy felénk fiúhoz? 16l

Figyelt kérdés

Sose volt még barátom. KB egy hete megsimertem egy fiút, illetve hát kB fél óráig egy helyen voltunk. Eléggé meg tetszett. Rá írtam messengeren kB másfél nap múlva nézte meg és válaszolt. Persze szűkszavúan. Azt mondták róla h nehezen nyílik meg és h írjak rá többször de én el vagyok bizonytalanodva. Hátha nem is akar beszélni velem. Hátha nem tetszem neki..!

Segítsetek légyszi


2019. nov. 10. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti tetszel neki hisz ő mondta, hogy írj rá többször. Írj rá vagy hívd el valahova és egyre nyíltabb lesz.
2019. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Magic ***** válasza:
100%
#1 Olvasd már el újra basszus.... Nem az a srác mondta
2019. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy szóltál. Akkor viszont nem tudom, írj rá vagy élőben kezdeményezt ott csak nem fut el.
2019. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fú ez tök izgi de sok mindrntől függ, mennyire vagytok különbözőek, mert ha pl már csomó barátid volt, neki meg még senkije, akkor is més a hekyzet, meg h mennyi közös ismerősötök van, tudsz e vkit használni h segítsen. Szóval ügyesen kell. Ha írsz szívesen segítek 😘
2019. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerû!


Szia.Kérlek rakjàl meg rendesen,viszket és nedves!

2019. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!