Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tetszem a lányoknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszem a lányoknak, csúnya lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves srác vagyok.

Több próbálkozásom ellenére sem sikerült kapcsolatot alakítani lányokkal. Vagy vissza utasítás volt a vége vagy pedig barát zóna. Egy kedves, jó fej, vicces srácnak tartom magam, valahogy mindig a poénon jár az eszem de persze a komoly témákat is meglehet beszélni velem.

Igazából néztem már neten kommunikáció fejlesztő videókat, egyéb praktikus megoldásokat arra, hogy miként lehet szimpátiát kiváltani az ellenkező nemből. De nem értem miért nem szeretne nekem sikerülni ez a barátnő szerzés. Lehet, hogy a kinézetemmel lenne a baj de én magamat teljesen átlagos kinézetűnek találom. Már majdnem minden korombeli srácnak volt / van valakije az iskolába. Ha például mozi van a lányok hozzák a barátjukat a fiúk a barátnőjüket én meg onnantól nem is létezek nekik körülbelül.

Szóval kérlek ha bárki tudna segíteni, egy hasznos tippel ellátni vagy bármi más nagyon megköszönném.



2019. nov. 10. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy csúnya vagy mi ezt nem tudhatjuk. De ez egyébként nagyon relatív. A korodbeli lányoknak csak a kb. Modell kinézetű srácok tűnnek fel és a viccesek meg mennek a barátzónába. Maradj amilyen vagy és előbb utóbb lesz valaki akivel kölcsönös lesz a szimpátia. Nyugi. Járj el több helyre, legyen hobbid hátha ott olyan emberekkel találkozol akik jobban felfigyelnek rád.

17/L

2019. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16 évesen még ne aggódj ezen, mert még nagyon sokáig fiatal leszel, és előbb utóbb biztos lesz olyan csaj, akinek tényleg bejössz.
2019. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld pipa mindenkinek 🙂
2019. nov. 10. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs okod aggódni ezen! Bőven lesz idő csajozni :) Szóval no para (az írásod alapján szimpi vagy) A lányok többsége a "páva" fiúkat "Szereti" de majd rájönnek..hogy nem a dísz b*zi az igazi férfi!

22/L

2019. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy feltétlenül csúnya... Nálam sokszor előfordul, hogy meglátok egy helyes fiút, de nem tudnám elképzelni, hogy több is legyen köztünk (nem csak a saját kinézetem miatt, hanem azért is, mert egyszerűen ÚGY nem jön be)
2019. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, szimplán nem vagy türhő bunkó suttyó paraszt. A korodbeli nőknek a tapló "rosszfiúk" jönnek be, a rendes normális srácok meg maradnak csak barátok.
2019. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!