Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesti csajok akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti csajok akiknek nincs párja. Ti hogyan veszitek ha egy srác csak úgy odamegy az utcán villamoson buszon?

Figyelt kérdés

Nyilván azér megy oda mer bejöttöl neki.

Azért kérdem mert eddigi tapasztalataim alapján zaklatásnak veszitek inkább mint egy esetleges kedves fiú érdeklődésének.

19f


2019. nov. 10. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mi ez a helyesírás?
2019. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Ha a srác egy helyes, jól szituált férfinek néz ki és nem tolakodó akkor talán. De általában olvasok és zenét hallgatok/tanulok úgyhogy nem szeretem ha megzavarnak. Nagyon szimpatikusnak kell lennie ahhoz, hogy ezt a fajta közeledést ne vegyem rossz néven.
2019. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Ha jol van oltozve es apolt, akkor szerintem sult el jol egy-egy ilyen szituacio. De altalaban ezek a suttyo oltozkodesu, cseppet sem torodom a divattal stilusu csavok hiszik magukrol azt, hogy ha kedvesen, mosolyogva szolitanak le egy csajt, mar rogton nyert ugyuk van. Es ezek olyan csajokhoz mennek oda, akik egyaltalan nem veluk egy kategoria, csak nem veszik eszre magukat.
2019. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Elküldöm, bocs. Ha ismerkedni van kedvem, direkt olyan helyre megyek, vagy felveszem a szemkontaktust egy sráccal, hogy ha kedve van, jöjjön oda, de ne kelljen már állandó készenlétben élnem az életem csak mert nőnek születtem.
2019. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Hát én egész biztosan kínosan érezném magam, függetlenül attól, hogy bejön e az adott srác
2019. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!