Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magamon kell változtatni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamon kell változtatni vagy másokkal van a baj?

Figyelt kérdés

A helyzet igazából a következő: Teljesen beleestem egy srácba, aki nagyjából fél évvel fiatalabb nálam. Egy suli járunk, onnan ismerjük egymást. Beszélgettünk már élőben is és chaten is, de ott volt hogy csak egy nap elteltével írt vissza. Az egészben csak az a fura, hogy a barátaim mind azt mondják, hogy sokkal jobban nézek ki, mint amit a sráchoz valaha is gondoltak volna, hozzám pedig egy sokkal helyesebb srác való. Egész sok fiú szokott írogatni nekem, tehát azért ez alátámasztja, hogy jól nézek ki.

A kérdés az lenne, hogy mi lehet a baj? Mert azt érzem, hogy kicsit sem érdeklem, de nem tudom, miért. Köszönöm előre is a válaszokat! 😊



#szerelem;párkapcsolat;barátság;problémák;párkapcsolat;iskola
2019. nov. 15. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"a barátaim mind azt mondják, hogy sokkal jobban nézek ki, mint amit a sráchoz valaha is gondoltak volna", hozzám pedig egy sokkal helyesebb srác való" ... "azt érzem, hogy kicsit sem érdeklem"


valszeg szegény srác azt hiszi hogy csak szivatod, vagy meg akarod alázni...

Lehet fel sem merül benne, hogy te azért érdeklődsz iránta, mert érdekel.

2019. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemár, erre nem is gondoltam. De akkor mit csináljak, hogy ne higyje ezt?
2019. nov. 16. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:

hát de.

ha tényleg jól nézel ki, a srác meg nem olyan akivel a magadgajták járni szoktak, akkor ez komoly frusztráció lehet neki.


ez olyan kandikamera féle dolog. Nézel hátra, hogy biztos a szekrény tetején van egy kamera és csak azért illegeti magát itt a lány, hogy utána meg jót röhögjenek rajtam :DDDDD



Csak azt ne mondd, hogy nem tudod, hogy kell egy fiu fejét elcsavarni! :)

Ha tényleg tetszik és szeretnél vele lenni, akkor menni fog.

Ha másképp nem megy, nem veszi a lapot, akkor mondd meg neki hogy tetszik és kész :D

2019. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!