Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeken az oldalakon mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeken az oldalakon mennyire lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. Facebook, Sanpchat, Instagram... Manapság szinte mindenki használja ezeket, és hallottam már siker sztorikról de én nem tudom elképzelni, hogy tényleg működik a dolog. Maximum ha már látásból ismered a személyt, mert nem hiszem, hogy sokan csak úgy ráírnak vadidegeneket. Nektek van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Fiatal lányként hol tudnék ismerkedni? (azonkívül, hogy személyesen :D)

2019. nov. 16. 12:15
 1/3 A kérdező kommentje:
*vadidegenekre
2019. nov. 16. 12:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokszor írtak idegenek hogy lenne-e kedvem ismerkedni, de ilyen Tatabányáról, meg nagyon messziről, az ország másik végéről is :D Nem is értem. De úgy hogy tudják hogy nem találkoznánk soha, de nekik távkapcsolat kéne. Kedvencem amikor ilyen 12 körüli gyerekek csak rámírnak hogy "szia jarunk?"

De olyan is volt már hogy szintén nyíregyházi rám írt és vele találkoztam is, nagyon jó barátom, szóval lehet ismerkedni így is. Vele azóta is jóban vagyunk. De ismerkedtem meg itt is olyannal aki amúgy tök véletlenül itt lakik a környéken és vele is találkoztunk, szóval ez tök jó. De az ilyen pasik nagy része tényleg nem normális aki így idegenekre csak úgy ráírkál :D főleg ha messze is lakik. Az olyanokat szerintem hagyd is, mert csak megkedveled aztán rossz lesz hogy nem találkozhattok.

2019. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Angol fiatalok. Eloszor a lanynak kell pedaloznia meztelen kepekkel, hogy kierdemelje azt, hogy tiz masodpercig a fiu buszkeseget lathassa.

Szemelyes talalkozas lesz, hogyne, hogyne, de ha mar kevese gyerek, szex videochatet akar. Aztan azonnal torol a baratai kozul. Ha udvarias, akkor nem.

2019. dec. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!