Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19f:Ilyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19f:Ilyen tulajdonságokkal normális, ha feladom, hogy egy hozzám hasonló lelki társat, lány barátot esetleg barátnőt találjak?

Figyelt kérdés

Már óvodás korom óta magamnak való voltam, és sokan azt hitték emiatt, hogy buta vagyok. Mialatt sokkal jobban tudtam a dolgokat, mint egyesek.. Emiatt jogosan, de azt hitték, hogy valami fogyatékos vagyok. Közben csak a már akkor átélt családi szörnyűségek okozhatták ezt nálam, vagy én erre tudok következtetni most. Azóta persze rengeteget változtam, nem vagyok csak esetleg nagyon ritkán félénk xd. Viszont a zárkózottság/érdektelenség a nálam szerintem sokkal különb emberek felé megmaradt.

Tapasztalatban odáig jutottam, hogy olyan lánnyal semmi értelme lennem, aki teljesen nyitott a világ felé, és jól érzi magát bárhol, bárkivel, bármi módon. Mert ha ott is van mellettem, félig ugyan úgy üresnek érzem magam.

Ha van rá esély, és rettentő nehezen sikerülne is megváltoznom, belül akkor is tudnám, hogy ez nem az igazi énem, amilyenné formált az életem. És ha valakinek ez nem elfogadható, akkor én miért fogadnám el az ő összes olyan dolgát, ami engem taszít?

Voltak már lányok akiknek tetszettem, emiatt is , és mert már van önbizalmam, nem gondolom, hogy a külsőmmel bármi olyan gond lenne, ami nem elfogadható. Öltözködésre elegánsabb dolgokat szeretek viselni, ami mondjuk nem túlzás a mindennapokra sem.

Sok dolog túlzottan nem vonz, hogy kipróbáljam, mondjuk azt joggal mondhatom, hogy egyedül senkinek nincs kedve és motivációja, hogy bárhogyan szórakozzon vagy hasonló. Én azért erős vagyok már ilyen téren, de még így sem vonz semmi emiatt annyira, hogy egyedül menjek.


2019. nov. 16. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen elképzelhető hogy talàlsz magadnak egy lànyt majdan
2019. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Simán találhatsz. Nekem így egész normálisnak tűnsz :D
2019. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Szóval most le írom a véleményemet. 16 vagyok és régebben szinte ugyan olyan tulajdonságokkal rendelkeztem mint te. Ha valaki visszahuzodo az egy negatív tulajdonság, én régen nem mertem volna oda menni az utcán senkihez még azt se megkérdezni hogy mennyi az idő meg ilyenek, most úgy megyek el bulizni hogy szép nagy baráti társaságom van, sok lánynak bejövok, sokan utálnak, és ismerem a fél várost vagy megyét bárhova megyek. A javaslatom az lenne számodra hogy járj többet társaságba, haverodj srácokkal is, ott pedig lesznek a társaságba lányok is, ne legyél felénk és ne legyél zavarja nyugodtan kezdeményezz bárkinél barátságot vagy kapcsolatot is, de ne játszd el hogy te egy nagyképű gyerek vagy mert nagyon visszataszító tud lenni ha valaki felénk és közben próbál über menő lenni. Nekem kb az idei nyár adta meg teljes egészébe a személyiségem kibontakozását és marha jókedvű vagyok szinte mindig. Ja még annyi hogy ne legyél depis mert az is visszataszító az értelmes lányok szemébe, és legyél te is nyitott ha tudsz.
2019. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

Engem annyiszor átbaszta a nők, mert túl jó szívű vagyok és mindig a lány érdekeit nézem,ezért is használnak ki! Most hogy van egy jó állásom és 2 lakásom, így az anyagi hátterem stabil, mint egy atombunker, és elég sok lány közeledik felém, persze már észreveszem a gold diggereket! A mai világban nincs igaz szerelem és nem lehet még a szerelmed én se bízni! Nagyon remélem, hogy találsz egy lányt magadnak aki azért szeret aki vagy! Én már nem kaparok utána és élvezem, hogy rengeteg lehetőségem van a munkám miatt is és a családom kapcsolatai miatt is! Nem szabad rágörcsőlni, mert akkor nagyon be fogsz fordulni! Volt egy kettő suicide hajlamom, amikor megcsalt a csajom! Ilyet nem szabad csinálni és már ezt én is tudom! Már nagyon nehezen bízok meg a nőkbe, de mindig adok nekik esélyt, de már látom a jeleket, hogy milyen is valójában a lány!

22/F

2019. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!