Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni tizenéves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni tizenéves fiúkkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban most az érdekelne, hogy az interneten keresztül milyen lehetőségek vannak (társkeresőket kivéve) 😄

2019. nov. 16. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Facebook csoportok,
2019. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fórumok
2019. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakorikérdések, facebook, anotalk, fórumok, chat.hu, játékok, stb. stb.
2019. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány évesekre gondolsz 14-16, 16-18?
2019. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mily meglepő, de leginkább az iskolában.
2019. nov. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Én fiú vagyok, próbálkoztam sokat. Az életem értelme lenne egy lány aki elfogad kiáll mellettem és SZERET, de a mai korunkbeli lányok (és fiuk) nem ilyenek sajnos. Még a társkereső szintre is lesüllyedtem és a lányok kifejezetten megmondják hogy egy "szia hogy vagy" vagy akármi hasonló kedves üzenet nekik kevés, vissza sem írnak (mekkora r*cok!!!) mert nekik a csajozós szöveg kell, és így kis is mondják. Magamutogatók, hasuk mellük mindenük kint van.. Ezek nem igazi lányok már, csak műkörmös bohócok a 2 liter sminktől.. Sajnos hiába a sok lehetőség mint például facebookos csoport, ha a lányok ilyenek, akkor fiúkra nem is tudok gondolni milyenek lehetnek. Facebookos csoportokba is azt látom hogy felső nélkül pózolnak, fiúk is lányok is, itt már csak a külsőségek a fontosak, elfogadás kitartás a másik mellett már sehol.. Elszaródott minden... Ha igazi párt kerestek ti is akkor nagyon nehéz dolgotok lesz, bár személy szerint velem is van "baj", magányos vagyok, nincsenek barátaim sose voltak, nem járok el sehova, de az emberek annyira lenézőek és egoisták hogy ha kiderül hogy egy barátom sincs és bulizni nem járok, akkor onnantól már nem vagyok az a kedves törődő fiú akinek addig leírtak, csak egy nyomorultat látnak, onnantól jön a lenézés és degradálás.. Tahát ha egy kis rosszat észre vesz valaki a másikba máris neki áll szidni, és ez a probléma az internettel.. Amit élőbe megtesznek, azt a neten túlzásba is tudják vinni. Én már feladtam az egész életem ezek miatt, ez a világ már egy roncs. Én is csakis neten akartam ismerkedni, hogy ha megnézem a profilját milyen képeket oszt meg magáról vagy akármiről az sokat elárul róla, illetve mivel személyesen nekem rettentő nehéz igy könnyebb lenne, és nem is kell a szemébe néznem ha el akarom hívni valahova, de sajnos az igazság az hogy internet is ugyan olyan nehézkes mint akárhol máshol.. Sok ember nem az akinek kiadja magát, sok az egoista nethuszár, fiúk lányok 90%-a csak a dugásra megy.. Szóval aki őszinte kapcsolatot keres és mindenképp neten akarja, figyeljetek oda nagyon hogy kivel dumáltok és mit, mert egyre elcseszettebb minden.. Aztán csodálkoztok hogy az UFÓ-k nem jönnek ide..? XD GL

18f

2019. nov. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkár ezen az oldalon is. Vagy ott van a facebook, instagram és a tinder is amit én még használok. Bár a tinder aumz társkereső, de nem rossz!
2019. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A környezetedben van az, aki az igazi lesz. A net túrása helyett legyél kedves, mosolygós és nyitott a hétköznapokban. Meg fogod találni az igazit
2019. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!