Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy nem találom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoma2002 kérdése:

Miért van az hogy nem találom meg a legideálisabb személyt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy kisebb ideje már kering a fejemben ez a kérdés.Miért nem jövök be senkinek sem?Testalaktra izmos és magas vagyok.(Vízilabdázok 9 éve emiatt írtam azt hogy izmos vagyok, nem nagyképűsködés miatt.)A hajam és a szemem is barna,és fogszabályzós vagyok.Azért kérdezem mert nem tudom hol-miben van a hiba.16/F

2019. nov. 16. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy nem hagysz elég időt a dolgoknak és túl gyorsan várod a sikert. Vagy egyszerűen csak te sem veszed észre azokat, akiknek bejössz/bejönnél. De ez sok mindentől függ, nem csak a kinézettől.
2019. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Mert a legideálisabb személy nem létezik. A fejedben él egy tökéletes kép, arról, akit akarsz. Olyannal nem fogsz találkozni, mert az emberek nem tökéletesek.

Lehet, hogy nem veszed észre, hogy tetszel valakinek és az, akinek tetszel rád vár, hogy lépj. Lehet, hogy a személyiséged elijeszt mindenkit (túlságosan nyomulsz, tapadós vagy, esetleg túl rideg, taszító a humorod stb stb). Ezen kívül lehet hogy rossz közegben mozogsz.

2019. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen tipikus “legjobb barát” vagy. Legyél nyitott, merj kezdeményezni de tudd, hogy Legideálisabb nem létezik. Mindig kell kompromisszumot kötni és úgy ahogy a másik elfogadja a te hibáidat neked is el kell fogadni az ő hibáit. Nyilván mindenkinek van egy ideálja de pont olyan nem lesz amilyennek te elképzeled. Nem hiszem, hogy benned van a hiba de ezt így látatlanban nem lehet megmondani.
2019. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy állításod (mások szerint is?) jól nézel ki lehetsz egy bunkó paraszt is. Esetleg ha a belső tulajdonságaidról is mondanál pár dolgot (rosszat és jót egyaránt) akkor lehet, hogy tudnánk segíteni.
2019. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bunkó nem vagyok.Inkább csendben hallgatom a zenémet.
2019. nov. 16. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!