Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keressek tumblrn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek tumblrn hasonló lelki társat mint én vagyok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 14:46
 1/5 BigUncleZ ***** válasza:
100%
Talán nézd meg a kontenteket a blogján és ha érdekel, akkor likeold, reblogold a dolgait vagy akár rá is írhatsz.Beszélgetésbe még senki nem halt bele.
2019. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán vegyél egy nagy levegőt, és kezdj el beszélgetni az emberekkel. Akàrkivel, akivel csak tudsz. Meglàsd, mennyivel megvàltozik a vilàg körülötted
2019. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tumblin egész könnyű ilyet találni:).

Nálam pl amikor reblogolok postokat akkor valaki megköszöni üzibe. Aztán volt hogy elkezdtem pont igy beszélgetni emberekkel. Van olyan opció hogy "Group Chats" ha ott keresel magyar csoportot és jelentkezel,elfogadják akkor ott elég sok tumblis szokott lenni. én ott ismertem meg párat:)

2021. jan. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én legtöbbször lánynak hazudott fiúkkal találkozom, és nagyon bosszant. Meg a group chatnél ilyen masztiklubba meg ilyenekbe vesznek be és rámugrik egy csomó kanos gyerek. Nem volt eddig nagy szerencsém vele. 😅
2021. jan. 3. 09:58
 5/5 anonim válasza:
ezen a legtöbb tumblis nem rágódik, mindenféle gátlás nélkül (sajnos) ráírnak valakire. én például mindig válaszolok, csak aztán az első ajánlat meg dp után blokk, de adok esélyt, és szerintem a normális réteg mind. lehet kifoghatsz ilyen embert, akik főleg az ilyen 18+ tartalmak miatt vannak fent, de egy blokk és meg van oldva a kényelmetlen szituáció. keresgélsz magyar oldalakat, ha tetszik amit kirak ráírsz, akár ezzel, aztán ha tényleg megvan a közös hang úgy is menni fog a beszélgetés magától.
2021. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!