Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány?

Figyelt kérdés

16-20 évesek között. Olyan lány aki, nem jár rossz társasággal bulizni, nem isszák részegre magukat, nem cigiznek, nem viselnek k*rvás ruhákat, komoly kapcsolatot keresnek, hűségesek, odaadóak, jól is néznek ki és még okosak is?


Nálunk az iskolába az összes lány olyan ruhákat húz amiből kint a fél feneke, a melle, hagyják, hogy ott fogdossák őket a tipikus rosszfiúk (Akinek nem ér a bőre két forintot és egy-két kivétellel mind emberileg 0-ák. Velük mennek mindig bulizni, részegre isszák magukat hétvégén, cigiznek. Akiknek pedig barátjuk van, nem is szeretik őket, csak az érdekli, hogy milyenek az ágyba stb. Pedig ez egy nagyon jó iskola, ahova elvileg intelligens, normális embereknek kéne járni, de mind ilyenek. Van 1-2 lány aki kivétel, de azok kb. mind bűn rondák. Itt a lányok többsége 16 évesen már nemhogy nem szűz, hanem rendszeres nemi életet él.



2019. nov. 17. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Az én barátnőm 19 éves, és pontosan ilyen, mint amit itt leírtál. Szóval igen, vannak még ilyen lányok, csak sajnos nehéz megtalálni őket.
2019. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Én ilyen lány vagyok, és hidd el szerintem több ilyen is van még.

20N

2019. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Szóval legyen külsőre legalább szép a lány és hozzá tökéletes belsővel is rendelkezzen?

Vajon kérdező te mit tudsz cserébe adni?

Helyes/jóképű vagy és nagy dumás aki társaságban is megállja a helyét jó humorérzékkel megáldva, ambiciózus, nem uncsi?

Gyanítom nem

2019. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Üdvözöllek, en gyarapitom eme normalis csoportot.
2019. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
sajnos nincs ma a ribizliség lett a divat amelyik nem ilyen az bűn ronda
2019. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen lányok, csak ugye mi fiúk nehezen találkozunk velük és vesszük őket észre... 19/f
2019. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Nincs.


Egyes kutatók szerint még a 17. század elején hallhattak ki, a dodók előtt.

2019. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ilyen lány van, csak általában őket nehezebben veszik észre, mert nem próbálnak minden áron kitűnni mások közül. Én is ilyen vagyok egyébként. 17/L
2019. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval 17/l
2019. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!