Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írhatok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írhatok egy olyan lánynak, akinek csak instája van, de az privát?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron egy társkeresőn írtunk pár levelet egymásnak, aztán én besz*ri voltam, és nem küldtem magamról képet. Azóta már tök más vagyok, de ő törölte magát úgy fél éve az oldalról.

Az e-mail címét megadta, írtam rá de nem hiszem hogy nézi. Az instája pedig privát, kértem h be tudjam követni, de elutasította. Kétszer is.

Facebookja nincs.



2019. nov. 17. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha privát, nem tudsz neki írni.

Sajnos, ez így veszett ügy. :(

Vannak más lányok! Ismerkedj gyakrabban, ne online! Nem mintha, bajom lenne a e-randival de, a valóságban élük. Próbálkozz ott.

2019. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így alakult de az a legjobb ha elengeded ezt az ügyet. Semmi érteleme megpróbálni felvenni vele a kontaktot, amikor látszik ő nem akar veled beszélgetni. :(
2019. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudsz neki úgy is írni, hogy privát és átmegy neki, de mivel elutasított, így nem hinném, hogy vissza is írna, de megpróbálhatod, ha nagyon szeretnéd és kiderül mi lesz.
2019. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire elzárkózik mindentől akkor annak biztosan oka van. Szóval próbáld meg aztán hagyd a fenébe.
2019. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy másik insta fiókot akiről tudja hogy nem te vagy !
2019. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 És tényleg... Köszi!
2019. nov. 17. 23:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek amit írtam emailben neki, azt küldjem el neki instàn is? Lenyegében benne van h miért írok neki (azaz h nemrég fenn voltam az oldalon, ahol anno beszélgettünk), benne van egy bocsánatkérés, hogy pofátlanul eltűntem, egy kis bókolás, h a rövid levelezésünk alkalmával nagyon kedves volt, s szívesen megismerném. Illetve egy rövid, pár momdatos bemutstkozás rólam.
2019. nov. 17. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!